Sigulda katru gadu pulcē tūkstošiem cilvēku, lai tie baudītu neaizmirstamus rudens skatus pār Gaujas senieleju un to krāšņo lapu krāsojumu. Tūristi no visas Latvijas un pasaules dodas uz Siguldu, lai apmeklētu senatnīgās viduslaiku pilis, baudītu vienmēr mainīgos dabas skatus, elpu aizraujošus piedzīvojumus un atpūstos viesmīlīgajās kafejnīcās.

Un tomēr mēs varam piedāvāt vēl ko vairāk! Siguldas novads jau gadu ir paplašinājies un ir ieguvis daudz jaunus, lieliskus tūrisma galamērķus. Ieskaties un dodies ceļā radot savu brīvdienu piedzīvojumu Siguldas novadā!

KRIMULDAS PAGASTS ir viens no Siguldas novada pagastiem Gaujas labajā krastā ziemeļos no Siguldas. Robežojas ar sava novada Siguldas pilsētu un Siguldas, Inčukalna un Lēdurgas pagastiem, Cēsu novada Straupes un Līgatnes pagastiem, Saulkrastu novada Sējas pagastu un Limbažu novada Vidrižu pagastu. Pagasta centrs atrodas Raganā.

INČUKALNA PAGASTS ir viena no Siguldas novada administratīvi teritoriālajām vienībām, Gaujas kreisajā krastā. Robežojas ar sava novada Krimuldas un Allažu pagastiem, Saulkrastu novadu Sējas pagastu, kā arī Ropažu novada Vangažu pilsētu un Ropažu un Garkalnes pagastiem. Pagasta centrs atrodas Inčukalnā.

MĀLPILS PAGASTS ir pagasts Siguldas novadā, Vidzemē, kas robežojas ar Siguldas novada Allažu, Mores un Siguldas pagastu, Ropažu novada Ropažu pagastu, Cēsu novada Amatas pagastu un Ogres novada Ķeipenes un Suntažu pagastu. Pagasta centrs atrodas Mālpilī.

MORES PAGASTS ir viena no Siguldas novada administratīvajām teritorijām tā dienvidaustrumos.