Datums:
Adrese:
Kontakti:

Ar vērienīgu atklāšanu 24. septembrī Siguldas pils kvartālā iekrāsosies jaunā rudens sezona, un Zelta rudens karaliste Sigulda būs gatava sagaidīt košu lapu vainagus, zelta ielejas un košu krāsu horizontus.

24. septembrī ikviens aicināts apmeklēt jau par tradīciju kļuvušos Zelta rudens karalistes svētkus, kur dažādās aktivitātēs varēs iesaistīties gan liels, gan mazs. Visas dienas garumā Siguldas pils kvartālā norisināsies dažādas aktivitātes un meistardarbnīcas, dizaina, amatnieku un mājražotāju tirgus. Par garšīgu svētku atmosfēru rūpēsies “Rudens Street Food” dalībnieki, savukārt vakarā notiks mūziķa Ivo Fomina un grupas “Pērkons” koncerts.

No plkst. 11.00 Siguldas pils kvartālā ģimenēm ar bērniem un ikvienam interesentam tiks piedāvāti dažādi Zelta rudens sezonas atklāšanas pasākumi un aktivitātes. Zelta rudens karalistes svētku laikā darbosies mākslas, dizaina un amatnieku produktu tirdziņš – kopumā dalību pieteikuši jau vairāk nekā 40 sava amata pratēji. Būs iespēja iegādāties arī Latvijas zemnieku ražotās un radītās preces un dabas veltes. Kā ierasts, viena no iecienītākajām svētku sastāvdaļām arī šogad būs “Rudens Street Food” zona, kur par demokrātiskām cenām varēs iegādāties gardas maltītes no tuvākiem un tālākiem šefpavāriem.

No plkst. 19.00, rudens saulrietu sagaidot, apmeklētājus priecēs mūziķis Ivo Fomins ar grupu, kā arī leģendārā grupa “Pērkons”. Biļetes cena uz abiem koncertiem – 10 eiro, arSiguldas novada ID karti iepriekšpārdošanā tiek piemērota 20% atlaide, Siguldas novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide. Pasākuma dienā atlaides netiek piemērotas!

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.