Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

 

Biļetes cena 10–20 EUR,

ar Siguldas ID karti 20% atlaide

novada daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, tostarp tiešsaistē šeit

 

Piektdien, 24. septembrī, plkst. 20.00 koncertzālē “Baltais flīģelis” notiks sezonas atklāšanas koncerts – “Shipsea” mūzikas projekta koncerts.

Siguldas koncertzāles “Baltais flīģelis” koncerta apmeklētājiem būs unikāla iespēja vieniem no pirmajiem ieskatīties un ieklausīties topošā albuma muzikālajā materiālā. Tāpat koncertā izskanēs jau zināmās kompozīcijas “Taviem ceļiem”, “Mežaparks”, “Citu vārdu” un citas. Koncertā piedalīsies Jānis Šipkēvics (klavieres, balss), Miķelis Putniņš (ģitāras, balss), Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti) un Kārlis Josts (bass, balss).

“Shipsea” ir mūzikas projekts, ko 2015. gadā radījis dziedātājs, komponists un grupas “Instrumenti” līdzdibinātājs Jānis Šipkēvics.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv