Datums:
Adrese:
Cenas:

5.00 EUR

Biļetes

Daudz mūzikas, mīļas atkalsatikšanās, kopīgi piedzīvotas emocijas un stāsti, kurus atcerēties. Siguldas pils PAVILJONA 3. sezona ir pietuvojusies izskaņai, tāpēc 4. septembra noslēguma koncertā, vēloties radīt prieku un neaizmirstamu vakaru, svinēsim kopā ar vienu no mīlētākajām rokmūzikas grupām “Dzelzs vilks”.

Siguldieši “Dzelzs vilks” ir eksplozīva parādība pie Latvijas rokmūzikas debesīm un jau trīs gadu desmitus – arī viena no jaudīgākajām latviešu koncertgrupām.

Ar 14 studijas albumiem un septiņām Mūzikas gada balvām azotē “Dzelzs vilks” nemainīgi pulcina visu paaudžu fanus, ik uzstāšanās reizē noturot klausītājus uz spēcīga mūzikas un emociju viļņa.

Grupu dibinājis tās solists, ģitārists un dziesmu autors – harismātiskais Juris Kaukulis. Grupas sastāvā kopā ar Juri muzicē Kaspars Tobis (sintezatori), Mārcis Judzis (bungas) un Kārlis Alviķis (bass).

Vakara programma:

No plkst. 20.00 par labu atmosfēru rūpēsies DJ un plkst. 20.30 uzstāsies grupa “Dzelzs vilks”

Pasākuma laikā būs iespēja izbaudīt vasaras garšas kafejnīcā “Pils dārzs” un saldējumnīcā “Siguldas saldējums”.

Ieeja koncertā no plkst. 19.00. pils kvartāla teritorijā varēs atrasties tikai apmeklētāji, kuri varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu.

Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē: covid19sertifikats.lv.

Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Lūdzam ierasties uz pasākumu savlaicīgi!