Datums:
Adrese:
 • Sigulda Pils pavilijons, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
 • Saņemt norādes
Kontakti:
Biļetes

Konferences programma piedāvā iespēju iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par piedzīvojumu terapiju, pieredzes izglītību, darbu ar klientiem dabā, terapeitisko procesu veicināšanu individuāli un grupās, vides izglītību, kā arī emocionāli bagātinošu personīgo pieredzi.

Pasākumā, kuru vadīs vairāk nekā 70 cienījami speciālisti no Eiropas, Austrālijas, Kanādas un ASV, notiks GATE lekcijas, kas notiks Siguldas pils paviljona varenībā, ko papildinās āra darbnīcas, kas paredzētas praktiskas mācīšanās pieredzes veicināšanai.

Piedzīvojumu terapijas jomā un tās apakšnozarēs dažādu disciplīnu pārstāvji, piemēram, medicīna, pedagoģija, psiholoģija, sociālais darbs, piedzīvojumu tūrisms, personības izaugsme un komandas veidošana, sadarbojas jau 25 gadus. Tā ir integrēta izglītības, medicīnas, rehabilitācijas un sociālā darba sistēmās ārvalstīs. GATE notiek reizi divos gados kādā no Eiropas valstīm, tāpēc aicinām izmantot iespēju to apmeklēt Latvijā.

4.GATE aicina pievienoties mums pašā Latvijas sirdī, kur sagaida burvīgā Siguldas pilsēta ar ainaviskiem skatiem un neskaitāmām atrakcijām. Tikai 53 kilometrus no Latvijas galvaspilsētas Siguldu ieskauj neaizmirstamas ainavas, un to papildina virkne brīvdabas aktivitāšu gan individuāli, gan ģimenēm. Pilsētas atrašanās vieta gleznainā Gaujas senlejas posmā nevienu neatstās vienaldzīgu.

  Šis pasākums sola ne tikai platformu profesionālai izaugsmei, bet arī iespēju iepazīt Siguldas un tās apkārtnes skaistumu. Atklājiet āra un terapeitisko prakšu sinerģiju šajā burvīgajā vidē, kad mēs kopā veidojam Piedzīvojumu terapijas nākotni uz Latvijas dabas krāšņuma fona.

  Papildu informācija

  Pasākums notiks angļu valodā.

  www.gatelatvia2024.com

  Vārds, uzvārds: Maija Rožkalne, biedrības Adventure Therapy Latvia valdes locekle

  Tālrunis:  +371 26 088 080

  E-pasts: adventuretherapy.latvia@gmail.com