Tuvākais datums:
Visi datumi:
  • 3. December, Saturday , 9.00 - 13.00
  • 10. December, Saturday , 9.00 - 13.00
  • 17. December, Saturday , 9.00 - 13.00
  • 24. December, Saturday , 9.00 - 13.00
Adrese:
Kontakti:

Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem, kad daudzi ir brīnuma gaidās un gada tumšo laiku gribas izgaismot ar sirds siltumu, Siguldas tirgus aicina laicīgi sarūpēt Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem mierīgā gaisotnē, izvairoties no lielveikalu burzmas. Katru decembra sestdienu līdz pat Ziemassvētkiem norisināsies Siguldas Adventes tirgus. Tajā būs iespējams iegādāties gan jau iemīļotos siguldiešu radītos un audzētos labumus, gan citviet Latvijā radītās dāvanas.

Siguldas Adventes tirgū piedalīsies gan vietējie Siguldas tirgotāji, kurus jau regulāri var satikt tirgū, gan viesi no citiem novadiem. Tirgū ciemosies, piemēram, viena no pirmajām amatalus (craft beer) darītavām “Labietis”, Siguldas tuvie kaimiņi no Krimuldas ar mājas vīniem “Cremon” un “Veselības laboratorija” no Cēsīm ar ogu uzlējumiem un destilātiem. 

Būs iespēja satikt dabīgās bārdas un ķermeņa kosmētikas ražotājus “Silmachy Remedies”, melnās keramikas autorus Ivanu Knutovu no Valmieras un Ingu Britiku no Siguldas. Rokām darinātas rotas no Mārītes Kopānes un Anitas Ruskules, kā arī lina izstrādājumus, zeķes, cimdus, rotaļlietas un dažādus rokdarbus un mājas dekorus no “Valenti V” un “Pērles un mežģīnes”.

Būs pieejamas arī noderīgas dāvanas pašiem mazākajiem – zīdaiņu un bērnu apģērbi no “ALMA LTD” un “Tubedo”. Tirgū varēs sastapt arī medus un propolisa produktu tirgotājus “Pullēnu Drava” no Siguldas novada un viesus no z/s “Galdiņi”.

Īpašs notikums Siguldas Adventes tirgū būs Dāvanu galds

Uz iespaidīgā un bagātīgā sešus metrus garā Dāvanu galda būs atrodamas interesantas lietas Ziemassvētku dāvanām no Latvijas ražotājiem. No Tīnes salona etnogrāfiskajiem dūraiņiem un bērnu mūzikas instrumentiem no veikala “UPE” līdz bērnu drēbēm no “Kroeno Kids” un “Paade Mode”, ekotekstila precēm no “Fall in Textile”, dabīgajām ziepēm no “Zabi Crafts”, dabīgās kosmētikas “ApIMI”, Ādažu medu un virtuoziem traukiem no Laines Beriņas, “k.porcelain” un Daces Cibuļskas.