Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Bez maksas

Biļetes

Pirmā piedzīvojumu un dabas terapijas konference Latvijā un arī Baltijā. Tās ietvaros dalībniekiem būs iespēja vairāk uzzināt par piedzīvojumu un dabas terapiju: kā tā tiek praktizēta citviet pasaulē un kā mēs to varētu plašāk lietot Latvijā. Konferenci apmeklēt aicināti kā jomas praktiķi, tā citi interesenti.

Jau šajā rudenī Siguldā aizsāksies pasākumu kopums piedzīvojumu un dabas terapijai, kurā Latvijas iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties ar pasaulē pieaugoši populāro piedzīvojumu un dabas terapiju. 

“Adventure Therapy” no 1. septembra līdz 15. oktobrim vērsīs īpašu uzmanību uz piedzīvojumu un dabas terapijas potenciālu risināt Covid-19 pandēmijas ietekmē samilzušās cilvēku mentālās veselības problēmas, piemēram, nošķirtības sajūta, nomāktība, trauksme, paaugstināts stress, depresija un citas.

Konferences tēmas: Kas ir piedzīvojumu un dabas terapija? Kā piedzīvojumu un dabas terapijas tiek izmantota Latvijā un pasaulē? Piedzīvojumu terapija un jauniešu garīgā veselība. Piedzīvojumu un dabas terapija potenciāls Latvijā. Kā piedzīvojumu un dabas terapija var palīdzet Covid 19 radīto mentālās veselības problēmu risināšanā?