Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena – 2 EUR

8. oktobrī plkst. 18.00 Allažu Tautas namā būs skatāma Leldes Stumbres luga “Burvīgie blēži”, kas vēsta par patiesiem krāpniecības gadījumiem Francijā 20. gadsimtā. Savukārt plkst. 21.00 norisināsies rudens balle.

Komēdija “Burvīgie blēži” Aivas Grundmanes režijā pirmizrādi piedzīvoja šā gada jūnijā. Pēc skatītāju pieprasījuma Allažu amatierteātris “AKA” nolēmis atkārtoti priecēt skatītājus ar izrādi. Blēžu un apkrāpto lomās iejutīsies amatierteātra “AKA” aktieri Laura Gehtmane, Kristaps Zvilna, Ruta Ramata, Lāsma Teriņa, Rita Teriņa, Inga Dulpe, Aiva Grundmane un Igors Kokars. Stāstnieks – Miks Bērze.

Izrāde “Burvīgie blēži” ir komēdija, kas veidota pēc patiesiem notikumiem pagājušā gadsimta pirmajā pusē. Tajā visā ir kaut kas romantisks, kas šodienas datorizētajā pasaulē, šķiet, ir zudis. Izrāde divos cēlienos. Tās ilgums – 1 stunda un 40 minūtes.

Biļetes cena – 2 eiro, biļešu tirdzniecība norisināsies Allažu Tautas namā pirms pasākuma.

Jau pēc šīs izrādes atrādīšanas oktobrī amatierteātris būs gatavs savā pulkā uzņemt jaunus dalībniekus. Interesenti aicināti pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 29169686.

Savukārt plkst. 21.00 Allažu Tautas nama zālē tiks aizvadīta rudens balle, kurā ikvienam dejot gribētājam būs iespēja izkustēties