Datums:
Adrese:
  • Siguldas pagasta Kultūras nams, Zinātnes iela 7B, Peltes, Siguldas pag.
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

2.50 EUR

ar Siguldas novada ID karti – 2.00 EUR

29. aprīlī plkst. 18.00 Siguldas pagasta Kultūras namā notiks skolu jaunatnes deju koncerts “Kad vizbuļi zied”.

Siguldas pilsētas vidusskolas bērnu deju kolektīvs “Vizbulīte” ciemos aicina draugus – bērnu deju kolektīvu “Teiksmiņa” (Rīga), bērnu deju kolektīvu “Jampadracis” (Limbaži) un bērnu deju kolektīvu “Saules bērni” (Garkalne). Pēc tik ilgas pauzes dejotāji satiksies uz vienas skatuves – sadejosies, smiesies un sadraudzēsies.

Cerot, ka tieši šajā dienā ziedēs arī vizbuļi mūsu Gaujas līčos, lai pēc pāris dienām, svinētu arī Vizbulītes vārda dienu.

Biļetes iespējams iegādāties kultūras centra “Siguldas devons” biļešu kasē, kā arī stundu pirms koncerta sākuma Siguldas pagasta Kultūras namā.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv