Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena – 3 EUR,

Iepriekšpārdošanā ar Siguldas novada ID karti – 2,50 EUR.

12. novembrī plkst. 18.00 Inčukalna Tautas namā būs skatāma režisora Viestura Kairiša filma “Janvāris”. Filma ir stāsts par astoņpadsmitgadīgiem jauniešiem, kas tiek ierauti 1991. gada janvāra politiskajos notikumos Rīgā. Filmas varoņi ir bezgala tālu no jebkādas politiskās dzīves, taču apstākļi liek nonākt politikas un vēstures krustpunktā. Personīga filma par barikāžu mēnesi, kad izšķīrās Baltijas valstu neatkarības liktenis un Jazis paņēma rokās kinokameru, atbrīvojot arī savu brīvību no ieilguša sprosta.

Filmā kopā ar neprofesionāliem aktieriem lomas atveido jaunie aktieri Kārlis Arnolds Avots, Alise Danovska un Sandis Runge, kā arī kino jomā jau pieredzējušie aktieri Baiba Broka, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Imants Strads, Kaspars Dumburs, igauņu aktieris Juhans Ulfsaks un lietuviešu aktieris Alekss Kazanavičs.

Novembrī Inčukalna Tautas namā būs iespēja noskatīties divas latviešu filmas, kas tika demonstrētas Latvijas filmu rudens maratonā, tostarp filmu “Suflieris”, kas būs skatāma 26. novembrī plkst. 18.00.