Datums:
Adrese:
Cenas:

5.00 EUR

Biļetes

Skaistu melodiju piepildīts būs 27. augusts romantiskajā Siguldas pils paviljonā. Klausītājus šī vakara koncertā priecēs mūziķu trio – dziedātāji Aija Vītoliņa un Daumants Kalniņš, un pianists Romāns Vendiņš.

Mākslinieki ir tikušies dažādos notikumos un skatuvēs, bet tieši īpaši šim vakaram mūziķi kopīgi ir izvēlējušies lieliskākās dziesmas no sava solorepertuāra un sagatavojuši skaistākos pasaules un mūsmāju duetus.

Šīs vasaras izskaņā dosimies brīnišķīgā ceļojumā no Parīzes līdz Ņujorkai, klavieru skaņām nesot mūs līdz mēnesim un atpakaļ.

Vakara programma:

No plkst. 19.00 par labu atmosfēru rūpēsies DJ Edgars Bercis un plkst. 19.30 uzstāsies mūziķu trio Aija Vītoliņa, Daumants Kalniņš, Romāns Vendiņš

Pasākuma laikā būs iespēja izbaudīt vasaras garšas kafejnīcā “Pils dārzs” un saldējumnīcā “Siguldas saldējums”.

_______________

Ieeja koncertā no plkst. 18.30., pils kvartāla teritorijā varēs atrasties tikai apmeklētāji, kuri varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu.

Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē: covid19sertifikats.lv.

Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Lūdzam ierasties uz pasākumu savlaicīgi!

Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norises kritērijus, mainoties valstī noteiktajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360.

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

Būsim pacietīgi un saprotoši viens pret otru. Uz tikšanos vasaras vakaros Siguldas pils paviljonā!