Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Pieaugušajiem – 3.50 EUR

Pensionāriem – 2.15 EUR

Pilna laika dienas nodaļas studentiem – 1.50 EUR

Skolēniem – 0.70 EUR

Personām ar III grupas invaliditāti – 0.30 EUR

Personām ar I un II grupas invaliditāti – bez maksas

Ģimenei (2 pieaugušie, 2 un vairāk skolēni vecumā no 7 g. līdz 18 g.) – 6.40 EUR

Ģimenei (1 pieaugušais, 2 un vairāk skolēni vecumā no 7 g. līdz 18 g.) – 3.70 EUR

Tradicionālā kultūras mantojuma un muižas amatu demonstrējuma apmeklējums – 1.15 EUR


Uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte”  tiek piemērota 50% atlaide.

Biļetes

Šī gada Ainavu tūres Latvijas Dabas fonds atklāj ar trīs notikumiem – Kritalām veltītu tūri 29. aprīlī Turaidā. Ainavu tūre ir Latvijas Dabas fonda radīts koncepts – pārgājiens kopā ar dabas un kultūras ekspertiem, ko papildina ar ainavu saskanīgs koncerts un kopīgs mielasts.

Sestdien, 29. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 16.00 ainavu tūrē,kas notiks Turaidas muzejrezervātā,aicinām iepazīt Latvijas Dabas fonda 2023. gada dzīvotnes – kritalas – mežā gulošus kokus un ar tiem saistīto dzīvības pasauli, parkveida pļavas un Turaidas vēsturiskā centra, kas attīstījies vairāk nekā tūkstoš gadu ilgā laika posmā, dabas un kultūras mantojumu. Šajā tūrē piedalīsies eksperti: Gunta Zaķīte (Turaidas muzejs), dabas ekspertes Maija Medne (Dabas aizsardzības pārvalde) un Evita Oļehnoviča (Daugavpils Universitātes doktorante, Latvijas Dabas fonds), kā arī entomologs Jānis Saulītis (Dabas aizsardzības pārvalde). Kopīgi tulkosim ainavu, iepazīsim augus un atklāsim kritalu pasauli! Tūres noslēgumā Dainu kalnā plkst. 15.00 muzicēs Koklētājs Namejs Kalniņš. Visi dalībnieki bez maksas tiks cienāti ar īpašu mielastu. Ekspedīcija ir ģimenēm ar bērniem (no 5 gadu vecuma) draudzīgs pasākums.

Dalība ainavu tūrē: biļete ieejai muzejā (https://www.turaida-muzejs.lv/cenas/), iepriekš piesakoties un aizpildot anketu – https://ej.uz/KritalamTuraida, jo vietu skaits ir ierobežots. Pēc tūres tās dalībnieki līdz plkst. 18.00 varēs turpināt ekskursiju Turaidas muzejā.