Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Bez maksas

27. augustā pie Allažu Tautas nama visas dienas garumā ikvienu pagasta iedzīvotāju un viesi priecēs dažādas izklaides, koncertuzvedumi, izstāde, kā arī būs iespēja izsmieties stand-up izrādē un izdejoties zaļumballē. Šogad, svētku dienas laikā, pirmo reizi darbosies arī ēdinātāji, kas piedāvās dažādus ēdienu, našķus un dzērienus.

Svētku programmā: pie Allažu Tautas nama plkst. 15.00 skanēs koncertuzvedums “Ku-kū! Eju meklēt”, kura laikā tiks meklēta pazudusī vasaras garša. Pēc koncerta radošā darbnīca bērniem, kurā būs iespējama dekorēt saldējumu! No plkst. 16.00 līdz 19.00 darbosies “Atmiņu bibliotēka” sadarbībā ar Allažu bibliotēku, kurā apmeklētājiem būs iespēja aplūkot bibliotēkas foto albumus, palasīt senos Allažu ziņu rakstus un allažnieku rakstnieku literatūru.

Dienas garumā Tautas nama foajē būs apskatāma arī Elīzas Kleines – Šablinskas izstāde “Ēdene”, kā arī būs iespēja radoši darboties kopā ar Allažu bērnu un jauniešu folkloras kopu “Tiptaiņi”.

Tāpat no plkst. 16.00 līdz 19.00 būs iespēja piedalīties spēlē “Kur pazudis Allažiņš?” Pasākuma viesiem būs iespēja atrast Allažiņu, kas kādreiz mājoja Allažmuižas parkā, savukārt Jauniešu iniciatīvu centrs “Mērķis” piedāvās savas aktivitātes jauniešiem. Šajā pašā laikā ar hennas glezniecību apmeklētājus priecēs allažniece Agnese Vētra.

No plkst. 17.00 – rotaļas un danči kopā ar kapelu “Brička” un Allažu dejotājiem, kā arī deju paraugdemonstrējumus rādīs sporta deju klubs “Zīle”, savukārt plkst. 19.00 varēs izsmieties Maksima Trivaškeviča stand-up komēdijā “Latviešu komiķis”.

No plkst. 20.00 līdz 23.00 darbosies Instabox fotokaste, kas dos iespēju fotografēties un turpat uzreiz arī saņemt bildes.

Svētku dienas noslēgumā plkst. 21.00 – zaļumballe. Spēlēs “Svinību estrādes ansamblis” līdz plkst.14.00.