Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena – 9 eiro, iepriekšpārdošanā arSiguldas novada ID karti – 7 eiro. Atgādinām, ka Siguldas novada ID kartes atlaide pasākuma dienā netiek piemērota!

Šajā sestdienā, 11. februārī, plkst. 20.00 Allažu Tautas namā norisināsies Valentīndienai veltīta balle pie galdiņiem ar pašu sarūpētu cienastu. Dejām un līdzi dziedāšanai piemērotu mūziku nodrošinās muzikālā apvienība “Zēgevaldes Trio”.

Grupas “Zēgevaldes Trio” repertuārā ir dzīvas un skanīgas dziesmas – šlāgers, blūzs, rokenrols, roks kā arī pasaulē un Latvijā zināmas dažādu populāru mākslinieku dziesmas, kurām ir dažādu paaudžu klausītāju loks.

Grupas sastāvā muzicē trīs dalībnieki: Indars Grasbergs – patīkamas balss īpašnieks, kordiriģents un mūzikas skolotājs, spēlē gan ģitāru, gan taustiņinstrumentus, dziesmu autors; Aivars Meijers – mūziķis, kurš var muzicēt jebkādā stilā un uz jebkāda veida basa, kam ir stīgas, un kura iespēlēto basa partiju varat dzirdēt slavenajā dziesmā “Ripoja akmens” sadarbībā ar Andri Ērgli, kā arī daudzos citos sastāvos un projektos; Aleksandrs Pļeskačs – sitamo instrumentu un perkusiju spēles speciālists, kuram vienlīdz tuva ir arī džeza un bigbendu mūzika.

Galdiņu rezervācija un biļešu iepriekšpārdošana, zvanot uz tālruņa numuru vai rakstot uz e-pasta adresi.