Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Bezmaksas.

Sestdien, 15. jūlijā, uz kopā būšanu visas dienas garumā, no plkst. 11.00 līdz 2.00, aicina Apkaimes svētki. Paralēli koncerta baudīšanai, apmeklētāji aicināti spēlēt lielformāta spēles – cirku, jengu, corn hole, riņķu spēli un citas.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Siguldas pagasta Kultūras nama aicinām iesaistīties dažādās radošajās darbnīcas – apgleznosim akmeņus un veidosim lidojošos šķīvīšus Līgas Matroničevas vadībā, gatavosim apsveikuma kartiņas kopā ar Ritu Freimani, bišu mājiņas kopā ar biškopības korporatīvo sabiedrību “Siguldas medus”,  iesaistīsimies rokdarbos kopā ar tautas lietišķās mākslas studiju “Vīgriezes”, krāsosim kūkas kopā ar “Kūkas gardas” un kopīgi veidosim karogu virtenes apkaimes izdaiļošanai “Visi Var” darbnīcā.

Atstājot savu plaukstu nospiedumus, veidosim kopienas kolāžu sadarbība ar “SCC logi” un relaksēsimies “Siguldas mēbeļu noliktaviņas” atpūtas stūrītī.

Pasākuma apmeklētāji tiks aicināti paviesoties Atmiņu teltī un pārbaudīt savas zināšanas par savas dzīvesvietas vēsturi Erudīcijas konkursā.

Visas dienas garumā Siguldas pagasta Kultūras nama Lielajā zālē būs skatāma Ritas gleznošanas studijas dalībnieku darbu izstāde, bet mazajā zālē – izglītojoša izstāde “Bišu draugs”.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 labdarības veikals “Visi Var” aicinās baudīt iegādātos gardumus “Saldējuma pieturā”, bet “Kussh brewery” aicinās spēlēt novusu, galda futbolu un citas galda spēles.

Plkst. 11.00 pļaviņā starp Kultūras namu un alus darītavu “Kussh” sāksies amatiermākslas un interešu izglītības kolektīvu koncerti. Līdz plkst. 12.30 apkaimi modinās Uģa Eihvalda bungu skolas dalībnieki, pēc tam muzikāli priecēs bērnu vokālā grupa “Zibsnis”, Kristīnes Raslavas tautas deju kolektīvs, dziedātāji no “Sandas radošās studijas” un dejotāji no sporta deju kluba “Zīle”.  Programmu turpinās Siguldas pagasta Kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis, līnijdeju grupa “Step by Step”, kā arī Siguldas eksotisko deju studijas “Soul Sisters” dāmas un Siguldas pagasta Kultūras nama senioru deju kopa “Preilenes”.

Paralēli koncerta baudīšanai, apmeklētāji aicināti spēlēt lielformāta spēles – cirku, jengu, corn hole, riņķu spēli un citas.

No plkst.12.00 līdz 15.00 “Siguldas parks”, Institūta ielā 1, ikviens aicināts izmēģināt slackline.lv virvju trasi instruktora uzraudzībā.

No plkst. 12.00 līdz 16.00 Sporta stadionā norisināsies sportiskas aktivitātes kopā ar biedrību “FK Sigulda”  un “Siguldas beisbola klubu”. Mazākie apmeklētāji aicināti izlēkāties “KLIKK centra” piepūšamajā atrakcijā, bet lielākie izaicināt sevi un viens otru, iesaistoties ar vietējiem uzņēmējiem saistītās aktivitātēs – “Kussh Brewery” kegu ātrnešanā, “KG Latvia” maisu lekšanas un mešanas sacensībās, un autoservisa “MX-51” riepu tālmešanas sacensībā vīriešu un sieviešu disciplīnās. Auto entuziastiem iespēja aplūkot Ivo Gabrāna rallijkrosa auto.

Plkst. 16.00 stadionā vērosim deju grupas “A – Zarts” dejas izrādi “Olimpiskās spēles”, pēc tās no plkst. 17.00 līdz 18.00  “FK Sigulda” organizēts futbola paraugturnīrs.

Pļaviņā starp Kultūras namu un alus darītavu “Kussh Brewery” plkst.18.00 norisināsies radošās apvienības “Pasaku nams” rotaļizrāde “Jautras lustes zaļa pļavā”, pēc tās – lielie ziepju burbuļi, bet plkst.19.00 Doktora Haštaga zinātniskais teātris.

Plkst. 21.30 skatuves debija jauniešu grupai “The Unintentional Band”, pēc tās – stafešu uzvarētāju apbalvošana, bet plkst. 22.00 – zaļumballe ar visu iemīļoto grupu “Vēja Radītie”.

Pusnaktī atvilksim elpu no dejām, vērojot aizraujošu uguns šovu fireshow.lv izpildījumā, un tad turpināsim dejas līdz plkst. 02.00.

Visas dienas garumā par pilniem vēderiem pie Siguldas pagasta Kultūras nama rūpēsies “Suses burgers”.

Dalība visos Apkaimes svētku notikumos – bez maksas.

Saistītā informācija

Kussh Brewery alus darītava