Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” aicina uz pasākumu “Atvērtās dienas laukos” 2022. gada 4. jūnijā. “Atvērtās dienas laukos” ir Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju. Šogad pasākums tiek organizēts vasaras sākumā, aicinot visus interesentus ciemoties pie Latvijas reģionu uzņēmējiem un iepazīt viņu bagātīgo piedāvājumu.

“Atvērtajās lauku dienās 2022” no Siguldas novada piedalās:

Krimuldas muižas (Mednieku iela 3, Sigulda) apmeklētājiem tiek sniegta iespēja baudīt muižas senatnes elpu 19. gadsimta garšās. Krimuldas muiža no plkst. 12.00 līdz 13.00 piedāvā izzināt Krimuldas sanatorijas vēsturi, bet no plkst. 13.00 līdz 15.00 sniedz ekskluzīvu iespēju baudīt maltīti muižas svinību zālē ar terasi, kur tiks pasniegti īpaši gatavoti ēdieni 19. gadsimta noskaņās. Pasākuma dienā ikvienam būs iespēja iegādāties nominācijā “Labākais vīns tautas balsojumā” godalgotos ceriņu, pieneņu un vīgriežu vīnus par īpašām cenām – ar 20% atlaidi. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi info@krimuldasmuiza.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29111619.

Radošajā darbnīcā “Daina Textile” (Torņkalna iela 22, Mālpils) no plkst. 9.00 līdz 17.00 varēs iepazīt aušanas procesu, aplūkot tekstila darbus un tos iegādāties ar 10% atlaidi. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 29214202.

“Atvērtajās dienās laukos” piedalās naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi. Visus pasākuma dalībniekus var atrast sadaļā “Pasākuma dalībnieki” vai “Karte“.

Ceļotāju ievērībai: 

  • Plānojot maršrutu, obligāti piesakiet savu apmeklējumu! Kontaktinformāciju atradīsiet sadaļās “Pasākuma dalībnieki” vai “Karte“, atverot konkrēto piedāvājumu.
  • Pievērsiet uzmanību dalībnieku piedāvājuma datumam un laikam! Pasākuma standarta norises laiks no plkst. 10:00-18:00 vai kā norādīts katra dalībnieka piedāvājumā.
  • Pie lielas daļas “Atvērtās dienas laukos” dalībnieku norēķini būs iespējami tikai skaidrā naudā!