21. oktobrī plkst. 19.00 Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” norisināsies unikāls koncerts – izskanēs Latvijas Radio kora un pianista Reiņa Zariņa koncertprogramma “Samtaini zaļš”. Jāņa Ivanova vokālā lirika saspēlēsies ar Imanta Zemzara smalkajām klavierminiatūrām, bet Latvijas Radio kora balsis – ar pianista Reiņa Zariņa vārdos netveramo skārumu.

Latvijas Radio koris ir saņēmis prestižo “Grammy” mūzikas balvu, ir vairākkārtējs valsts augstākā apbalvojuma par sasniegumiem profesionālajā mūzikā  – Lielās mūzikas balvas – ieguvējs. Savukārt pianists Reinis Zariņš, kurš ir trīskārtējs Lielās mūzikas balvas laureāts, ir ir viens no atzītākajiem, spilgtākajiem mūsu laika Latvijas mūziķiem visā pasaulē.

Biļetes cena – no 10 līdz 18 eiro. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.