Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieeja ir bez maksas. 

Bobslejā un skeletonā Pasaules kausa izcīņas 8. posms no 17. līdz 19. februārim notiks bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda”, pulcējot šī brīža spēcīgākos šo sporta veida pārstāvjus. Jau šobrīd dalībai posmā pieteikušies pārstāvji no 16 valstīm. Siguldā notiks sacensības skeletonā sievietēm un vīriešiem, savukārt bobslejā sieviešu konkurencē medaļu komplekti tiks sadalīti monobobsleja un divnieku disciplīnās, bet vīrieši aizvadīs divas sacensības bobslejā divniekiem. Tā kā Siguldā notiks sezonas pēdējais posms, tajā izšķirsies arī Pasaules kausa uzvarētāji kopvērtējumā.

Pēc divu sezonu pārtraukuma bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” atkal tiek aicināti skatītāji atbalstīt sportistus klātienē. Sacensību laikā viesus izklaidēs dīdžejs, būs nodrošinātas aktivitātes bērniem, darbosies ēdināšanas servisi, un 18. februārī plkst. 13.00 klātesošos ar koncertu priecēs Ivo Fomins ar grupu. 

Trasē gaidāma aizraujoša cīņa ne tikai par godalgām posmā, bet arī kopvērtējumā. Piektdien tiks noskaidroti Pasaules kausa ieguvēji skeletonā. Vīriešu konkurencē šobrīd līderis ir olimpiskais čempions Kristofers Grothērs no Vācijas, bet viņam seko briti Markuss Vaiats un šī gada pasaules čempions Mets Vestons, kā arī vācietis Aksels Jungks. Savukārt dāmu sacensībās vācu skeletonistei Tīnai Hermanai jānotur iegūtais punktu pārsvars pār savu tautieti Zuzanni Kreieri, kura tikko kļuva par Pasaules čempioni, Mirelu Rānevu no Kanādas un Kimberliju Bosu no Nīderlandes.

18. februārī notiks sacensības bobslejā – vispirms trasē dosies sieviešu monobobsleja ekipāžas, kur gaidāms aizraujošs duelis starp šīs sezonas līderēm Keiliju Hamfrīsu no ASV un Lauru Nolti no Vācijas. Savukārt sestdienas pēcpusdienā sezonas priekšpēdējās sacensības aizvadīs vīrieši bobsleja divniekos. Latvijas līdzjutējus centīsies ar labiem rezultātiem iepriecināt novadnieka Emīla Cipuļa un Jēkaba Kalendas ekipāžas.

19. februārī medaļu komplektus sadalīs bobslejistes divnieku konkurencē, bet vīrieši aizvadīs 8. posma divnieku sacensības, cīnoties par šīs sezonas Pasaules kausa ieguvēja titulu.

Pasaules kausa posms Siguldā notiks ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Saistītā informācija

Bobsleja un kamaniņu trase