Datums:
Adrese:
  • Siguldas pagasta Kultūras nams, Zinātnes iela 7B, Peltes, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Bezmaksas

Sestdien, 18.maijā, plkst.15.00 Āra lasītavā pie Siguldas pagasta Kultūras nama viesosies Harijs Vagrants.

Harijs Vagrants ir ceļotājs, rakstnieks, žurnālists, kā arī mūziķis. Harijs pabijis vismaz divdesmit sešās valstīs un spēlē dažādus eksotiskus instrumentus, kurus apguvis ceļojot. Par ceļošanu un saviem piedzīvojumiem Harijs sarakstījis divas grāmatas: ”Ielu Muzikanta dienasgrāmatu”, kas 2017. gadā izdota apgādā ”Mansards” un ”Trakā mugursomnieka negantos piedzīvojumus”, kas 2023. decembrī raudzījuši gaismu izdevniecībā ”Zvaigzne ABC”.

Pasākumā autors dalīsies ar humora, piedzīvojumu, nervus kutinošu situāciju pilniem ceļojumu stāstiem, turklāt autora izpildījumā skanēs meditatīvais un kosmiskajos dziļumos vilinošais Rav/Handpan un turku mistiķu sūfiju spēlētās Ney flautas, kā arī īpašais un mūsu platuma grādiem nepierastais persiešu instruments Santurs.

Mūzikas prasmes Harijs papildinājis Balkānos, Turcijā – Stambulā, kā arī mācījies Osmaņu klasiskās mūzikas teoriju Rodas salā, Grieķijā.

Ar saviem meditatīvajiem priekšnesumiem Harijs vairāku gadu garumā uzstājies daudzos un dažādos pasākumos gan Latvijā, gan ārpus: tostarp ”Jomas ielas svētkos”, festivālā ”Būtība”, ”Cesarhof” festivālā Francijā, ”Uguns naktī” Vienkoču parkā, Kaņepes Kultūras centrā, ”Baltajā naktī” Rīgā, ekstātisko deju un kontakt-deju meistardarbnīcās, Jogas festivālā ”Solstice Yoga Festival”, pasaules mūzikas naktīs Karksi-Nuia pilsētā Igaunijā, vadījis skaņu meditācijas jogas centrā ”Atma Center Latvia”, kā arī dažādu rituālo un meditāciju programmu ietvaros.

Dalība pasākumā bez maksas