Datums:
Adrese:
Cenas:

Bez maksas

6. augusta vakarā Siguldas Pils paviljonā ar enerģisku koncertu uzstāsies grupa “Citi Zēni”, kuru izpildījumā būs dzirdamas skanīgas melodijas un lipīgi dziesmu teksti.

Apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus pirmajos radio singlos grupa “Citi Zēni” ir gada karstākais jaunums Latvijas popmūzikā. Pašpasludinātie repa prinči un 21. gadsimta popmūzikas dīvas, kuru eksplozīvā dzīvo performanču enerģija un ekscentriskais tēls ir grupas “Citi Zēni” pamatā.

Ar pirmo grupas singlu – “Vienmēr kavēju”, puiši ir spilgti pieteikuši savu vietu latviešu popmūzikas lauciņā, jau pirmajā nedēļā nokļūstot Latvijas populārāko radiostaciju – StarFM, PieciLV, Latvijas radio 2 un citu rotācijās. Dziesma pirmajā nedēļā iekļuvusi arī pop un rokmūzikas aptaujas “Muzikālā banka” topā. Šī singla panākumus turpinājušas dziesmas “Parādi Kas Tas Ir“, “Suņi Iziet Ielās“ un “Skaistās Kājas“, kuras nemitīgi apgrozās atskaņotāko dziesmu sarakstos gan digitālajā, gan radio mediju vidē.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Vakara programma:

No plkst. 20.00 par labu atmosfēru rūpēsies DJ Edgars Bercis un plkst. 20.30 uzstāsies grupa Citi Zēni

Pasākuma laikā būs iespēja izbaudīt vasaras garšas kafejnīcā „Pils dārzs” un saldējumnīcā „Siguldas saldējums”.

Ieeja koncertā no plkst. 19.30. Pils kvartāla teritorijā varēs atrasties tikai apmeklētāji, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošu dokumentu.

Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē: covid19sertifikats.lv

Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Lūdzam ierasties uz pasākumu savlaicīgi!

Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norises kritērijus, mainoties valstī noteiktajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360.