Datums:
Adrese:
Biļetes

Lielās dienas pievakarē satiksimies skanošā, dziedošā notikumā, lai no sirds iešūpotos pretī Saulei un pavasarim!

Aicinam uz dvēselisku, saulainu, meditatīvu koncertu un arī kopīgu sadziedāšanās mirkli, kur skanēs un savīsies kopā gan skaistākās, spēkpilnākās pavasara un saules tautasdziesmas, gan abu mūziķu oriģinālkompozīcijas ar dainu vārdiem.

Mūziķu balsis, spēlētie instrumenti (kokle, ģitāra, ukulele, hangs, daždažādas perkusijas, skanoši zvaniņi, putniņi, stabulīte) un dainu vārdi iebur, aizved skaņu pasaules plašumos un ļauj pieskarties šim mirklim, trauslam un vienreizējam, paša dvēselei, atpūsties, iedvesmoties un veldzēties.

Inese Kozuliņa un Mārtiņš Miļevskis ir satikušies mūzikā, kopā spēlējot ambientās etnomūzikas grupā “Rāmi Riti”, ar kuru izdoti jau pieci studijas albumi un ierakstot mantru albumu “Divine Pearls”. Abi rada, komponē dziesmas un mūziku lielākoties etnomūzikas žanrā, bet ne tikai. Līdztekus dainu oriģinālmelodiju rakstīšanai, Inese rada kompozīcijas arī mantrām un pašas rakstītiem dzejoļiem. 
Mārtiņa radošā darbība, mūzikas rakstīšana saistīta ar grupu “Auļi”, Dziesmu un Deju svētku koncertuzvedumiem, deju kolektīva “Vektors” un “Gatve” deju uzvedumiem, kā arī oriģinālkompozīcijām klasiskās mūzikas žanrā, teātra un mūsdienu dejas izrādēm.

Notikuma vieta: Sigulda, Kr. Valdemāra iela 3, Zaļās Villas kvartāls, Upes telpa (atrodas iekšpagalmā aiz sarkanās ķieģeļu ēkas). 

Līdzi var paņemt: savu spilventiņu vai plediņu ērtai būšanai (būs arī uz vietas). Būs pieejami arī krēsli.