Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Ieeja pasākumā – bez maksas

18. martā plkst. 14.00 Siguldas pagasta Kultūras namā pēc ilgāka laika atgriežas nu jau tradicionālais senioru deju kopu “Preilene” un “Sniegaroze” draugu koncerts “Mēs tikāmies dejā… dienvidjūru kruīzā”. Katru reizi koncertā tiek likts uzsvars uz citu tēmu, šogad tā ir austrumu, silto zemju dejas.

Koncerta apmeklētāji aicināti pievienoties deju kruīzā pa saulainajām Vidusjūras zemēm, baudīt mazliet austrumnieciskas eksotikas un pat aizokeāna brīnumus. Mūzikā iemirdzēsies gan klasikas pērles, gan mūsdienīgi ritmi, savukārt deju daudzveidībā dominēs senioru dejas dažādu tautu deju soļu rakstos. Skatītājus priecēs arī siguldietēm īpaši iestudētās Vijas Vētras horeogrāfijas un pavisam ugunīgi priekšnesumi Siguldas eksotisko deju studijas “Soul Sisters” izpildījumā.

Dienvidjūru kruīzā dodas: Siguldas novada senioru deju kopas “Preilene”, “Sniegaroze” un “Dāmītes”; senioru deju kopas no kaimiņu novadiem – “Astras” no Ogres, “Gaujmalietes” no Carnikavas, “Vijas” no Ikšķiles; Rīgas senioru deju kopas “Aspazija” un “Magdalēna”. Koncerta īpašie viesi – Siguldas eksotisko deju studija “Soul Sisters”.