Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

2.50 EUR, Siguldas novada ID-kartes īpašniekiem – 2 EUR

2022. gada 8. janvārī Siguldas pagasta Kultūras namā norisināsies deju meistarklases un sporta deju koncerts “Kustība. Veltījums Felicitai Ertnerei”.

Janvāris Siguldas pagasta Kultūras namā aizrit Felicitas Ertneres vārdā. 8. janvārī Siguldas pagasta Kultūras nams sadarbībā ar sporta deju klubu “Zīle” aicina izzināt kustību caur dažādām deju meistarklasēm:

Plkst. 12.00 Zumbas meistarklase

Plkst. 13.30 Salsas dejas meistarklase

Plkst. 15.00 Balles deju mesitarklase

(Meistarklasēs dalībnieku skaits ir ierobežots, lūdzam piteikties pa tālruni 29265335 Iveta Zīle)

Un plkst. 18.00 biedrības “Sporta deju klubs “Zīle”” sporta deju koncerts.

Felicita Ertnere ir dzimusi Siguldas pagasta “Spriguļu” mājas, vienā no sava laika inteliģentākajām un sabiedrībā aktīvākajām dzimtām Siguldā. Felicita Ertneri 30 gadus strādājusi kā kustību konsultante Dailes teātrī Eduarda Smiļģa laikā.

Iepazīsim kustību caur deju!

___________

Meistarklases un koncertu varēs apmeklēt personas, kuras varēs uzrādīt derīgu izslimošanas (pēdējo 6 mēnešu laikā) vai vakcinācijas sertifikātu pret Covid-19 un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Koncerta laikā ir jālieto sejas maskas.

Biļetes uz koncertu pieejamas stundu pirms koncerta Siguldas pagasta Kultūras namā, Zinātnes ielā 7B. Biļetes cena 2.50 EUR, Siguldas novada ID-kartes īpašniekiem – 2 EUR

Aicinām koncerta apmeklētājus ievērot visas valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Saistītā informācija

Kultūras centrs “Siguldas devons”