Datums:
Adrese:

Sestdien, 27. janvārī plkst. 14.00 apmeklētāji aicināti uz mākslinieces Ditas Lūses izstādes “Zūdošie laiki” atklāšanu kultūras un mākslas telpā “Siguldas devons”.

“20. gadsimts ir melnbaltais laikmets. Valstis radās un zuda, cilvēki slepkavoja un glāba cits citu. Notikumi satricināja pasauli pašos pamatos, un atmiņas par tiem gandrīz visa gadsimta garumā ir iemūžinātas melnbaltos attēlos. No sākuma – maigi klusinātos sēpijas toņos [..] Un tad trīsdesmito gadu fotogrāfijas, šķietami tik bezrūpīgas, bet ar drūmo priekšnojautu, ko nākotni zinošais skatītājs saskata un jūt līdzi smaidošajiem, kurus gaida vēl neapjausts izmisums. Un gadsimta vidū – sērkociņu kastītes izmēra attēli [..]”

Izstādē māksliniece vēlas mudināt skatītāju aizdomāties par tiem pavedieniem, kuri katru no mums saista ar iepriekšējām paaudzēm un veido mūs tādus, kādi esam šodien.

Izstāde tapusi ar AKKA/LAA atbalstu. Izstāde “Zūdošie laiki” bez maksas apskatāma līdz 2. martam, no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00.