Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļešu cena -10 EUR

Ar Siguldas novada ID karti iepriekšpārdošanā tiek pamērota – 20% atlaide

Daudzbērnu ģimenēm ar Siguldas novada ID karti – 40% atlaide

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” 

Biļetes

Vokālās studijas “Siguldiņa” 10 gadu jubileju vēlamies svinēt ar īpašu notikumu un iepriecināt visus Siguldas novada un Latvijas bērnus ar jaunu koncertuzvedumu, kas norisināsies 16. aprīlī plkst. 17.00 kultūras centrā “Siguldas devons”. Komponists Jānis Šipkēvics, dzejnieks Marts Pujāts tika uzrunāti, ir tapis jauns skanīgs koncertuzvedums visai ģimenei “Dienas darbi”.

Dziesmu cikls “Dienas darbi” atklās stāstu par praktiskiem bērna ikdienas darbiem, pienākumu risināšanu, ikdienas rūpēm un emocionālo pasauli. Dziesmas ir kā palīgs vecākiem, mācot bērnu patstāvīgi apģērbties, tīrīt zobus, būt uzmanīgam, šķērsojot ielu, tikt galā ar dusmām vai mūsdienās tik aktuālo “ekrāna laika” jautājumu. Mūziku mīlošie bērni kopā ar profesionāļiem izstāstīs koncertstāstu par bērna ikdienas norisēm caur dziesmām, kustību un spēli. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja iepazīt līdz šim vēl Latvijā nesastaptu draugu… Kurš tas būs? Nāc uz koncertuzvedumu un satiec viņu!

Bērnu vokālā studija “Siguldiņa” izveidota 2012. gadā, un kopš tās dibināšanas to aizrautīgi vada Elīna Gruzniņa un Sarmīte Skrastiņa. “Siguldiņa” 10 gadu laikā ir bijusi klāt dažādām norisēm un jaunradei. Piedalījusies divu koncertuzvedumu radīšanā “Es esmu Sigulda” un “Kropotkina stāstiņi” Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”, ierakstīts CD albums un sadarbībā ar “Sigulda Adventures” komandu tapa videoklips dziesmai “Gaisa vagoniņš”.

Koncertuzveduma radošā komanda: Jānis Šipkēvics (mūzikas autors, vokāls, taustiņi); Marts Pujāts (dzejnieks); Anrijs Grinbergs (sitaminstrumenti); Valters Sprūdžs (bass); vokālā studija “Siguldiņa”; Elīna Gruzniņa (idejas autore/mākslinieciskā vadītāja/vokālā pedagoģe); Kristaps Kiršteins (režisors/scenogrāfs); Sarmīte Skrastiņa (vokālā pedagoģe); Dace Andersone (māksliniece); Evelīna Lapa (horeogrāfe); Madara Rasiņa (grafiskais dizains).