Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena no 15.00 EUR līdz 30.00 EUR

Biļetes

Jubilejas šovs “Dziesmu duelim – 20!” Būs dziesmas, būs dejas, būs lustes, būs jautri, būs draugi, būs labi!

Ielūdz Baiba Sipeniece, Uldis Marhilēvičs un Normunds Jakušonoks!

Vērienīgi muzikālais šovs “Dziesmu duelis” šogad svin 20 gadu jubileju, un šis fakts tiks atzīmēts kuplā cilvēku pulkā ar šova tūri visā Latvijā! Dziedošākajās dueļu komandās tiksies Olga Rajecka un Elita Patmalniece, savukārt otru komandu pārstāvēs mūziķis Atis Ieviņš un Ufo. Šova pamatsastāvs paliek nemainīgs – televīzijas, radio raidījumu , kā arī pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, komponists Uldis Marhilevičs, mūziķis Normunds Jakušonoks un pavadošā grupa. Elitai Patmalniecei šovasar ir jubileja, un dueļa šovā paredzētas arī dzimšanas dienas svinības!

Par šova pirmsākumiem Baibai ir īpašas atmiņas: “Tajā brīdī, kad šim raidījumam bija kastings uz vadītāja vietu, gadījās tā, ka biju Kinostudijā, kur tas viss notika. Pirms manis atlasē piedalījās smukas modeļu tipa meitenes, bet es piegāju pie Viestura Dūles un pa jokam viņam teicu: “Nu, ko tu tās meitenes moci? Tas taču ir mans raidījums, es to jau redzu!” Bieži tā nedaru, jo esmu par to, lai vadītājs tiktu izvēlēts godīgā konkursā. Zinu, ka man nav daudz talantu, bet viens talants tomēr ir – es atceros dziesmām vārdus, tāpēc Viesturam teicu – es šeit deru tā kā neviens! Lūdzu, ņem mani! Un viņš atbildēja: “Labi!””

Šova organizētāji sola skaistu un krāšņu koncertšovu ar pievienoto vērtību, kurā labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas ir garantētas! Esošā atgriezeniskā saite ar skatītājiem tika veidota jau daudzu gadu garumā, kad šova skatīšanās bija kā īpaša tradīcija ar ēdieniem, dzērieniem un kopīgām dziesmām piektdienas vakarā. Dziesmu dueļa jubilejas šovs būs lieliska iespēja satikties ar cilvēkiem, kas mīl mūziku un dziesmas, kam pašiem patīk dziedāt un izklaidēties. Un kas var būt labāks kā uzrīkot svētkus, kuros var dziedāt, dejot, palīdzēt dalībniekiem, lai pēc tam skatītāji uz mājām dotos priecīgi un pacilāti!