Datums:
Adrese:
Kontakti:

Jurģa Rikveiļa izstāde Dziesmu un deju svētku noskaņās.

Ieskandinot XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkus, tapusi unikāla fotogrāfiju izstāde, kas apvieno vairākus ilgākā periodā un atšķirīgos projektos tapušus fotogrāfa Jurģa Rikveiļa darbus.

Autors fotogrāfijās atklāj savu neatkārtojamo redzējumu par deju, dejotāju, tautastērpu, dabu un visu šo elementu saplūsmi vienotā mākslas darbā, kurā tradicionālais stilizētā veidā savijas ar moderno.

Izstādē iekļautas fotogrāfijas no 2019. gada fotosesijas par godu TDA “Vektors” 60 gadu jubilejai, 2020. gada fotoprojekta, kas veltīts koncertam “Savā rokrakstā”, kā arī 2017. un 2020. gada kalendāriem, kuri veidoti tautas deju ansamblim “Dancis”.

TDA “Dancis” dejotājus Jurģis iemūžina jau kopš 2014. gada, un pats ilgu laiku bijis šī kolektīva dejotājs, kas arī viņu “ievedis” deju kolektīvu bildēšanā. Fotogrāfs ir gandarīts, ka viņam ir iespēja veidot šos kalendārus. Tā ir fantastiska pieredze, jo kur gan citur būtu iespējams ar tādu vērienu īstenot idejas, par kurām sākumā visi saka “nē, tas nav iespējams”?!

Krekli ar fotogrāfijjām tapuši sadarbībā ar ZEME Clothing.
Vairāk par autora darbiem:
https://ieskati.es/
https://www.instagram.com/ieskaties/
https://www.facebook.com/jurgis.rikveilis