Tuvākais datums:
Visi datumi:
  • 16. December, Saturday
  • 17. December, Sunday
Adrese:
Kontakti:

16. un 17. decembrī bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” notiks Eiropas kausa posms bobslejā, kā arī pirmo reizi risināsies Pasaules kausa etaps parabobslejā. Sacensībās piedalīsies 16 valstu pārstāvji, Latviju pārstāvēs Renāra Grantiņa bobsleja divnieku ekipāža, kā arī parabobslejists Arturs Klots.

Sestdien, 16. decembrī, plkst. 9.00 sacensības atklās parabobslejisti. Posmam pieteikušies 17 atlēti, viņu vidū arī sezonas līderi latvietis Klots, iepriekšējā posma uzvarētājs Kastillo Gilermo no ASV un Menardi Flavio no Itālijas. Arturs Klots ir viens no titulētākajiem parabobslejistiem šī sporta veida vēsturē: divi Pasaules čempiona tituli, astoņas uzvaras Pasaules kausa posmos, no kurām viena izcīnīta pagājušajā nedēļā, kā arī divreiz kļuvis par Eiropas čempionu. Savā trasē – Siguldā – latvietis sacentīsies pirmo reizi.

Pēc posma parabobslejā plkst. 12.00 sekos Eiropas kausa posms bobslejā, kur sacentīsies monobobslejistes un vīrieši divnieku ekipāžās. Monobobslejā dalību apstiprinājušas 13 sportistes, viņu vidū arī šī gada pasaules čempionāta dalībniece Maurēna Cimmere no Vācijas. Savukārt vīriešu konkurencē par uzvaru cīnīsies Timo Roners no Šveices, vācieši Niko Zemlers, Laurins Cerns, Hans Peters Hanighofers, Aleksandrs Čudajs, kā arī mājnieks Renārs Grantiņš. Kopā pieteikušās 15 ekipāžas.

Svētdien, 17. decembrī, plkst. 9.00 parabobslejisti aizvadīs vēl vienu Pasaules kausa posmu, bet plkst. 12.00 Eiropas kausā notiks bobsleja sacensības divnieku ekipāžām gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē.

Skatītāji laipni aicināti atbalstīt sportistus klātienē, ieeja trasē abas dienas ir bez maksas. Tīmekļa vietnē www.bobslejs.lv būs skatāma video tiešraide no starta ieskrējiena un finiša zonas.