Datums:
Adrese:
Kontakti:

Iedvesmojoties no latviešu tautas un autorpasakām ekspozīcijās atspoguļotas četras pasakās paustās vertības – piedošana, mīlestība, brīnums un vēlēšanās. Sajūtas pēc kurām tiecamies ne tikai Ziemassvētku gaidīšanas laikā, bet arī ik dienas.

Ekspozīciju izveidē iesaistījušies Alberta koledžas Pasākumu producēšanas programmas 1. kursa studenti sadarbībā ar mākslinieci Ivetu Bamberi. Ierosmei izmantotās pasakas – Zane Nuts “Klusā karaļvalsts”, “Laima izpilda vēlēšanās”, “Brīnumu meklētāja” un “Pasaka par piedošanu”

Aicinām ikvienu apmeklēt koprades laboratorijas, izzināt, sajust un iesaistīties. Uzrakstīt savu sajūtu ko nozīmē būt pašam,
doties brīnumu ceļā, meklējot apslēpto brīnumu, kļūt par sajūtu veidotāju radot kopā #Simtiemsajūtu un dalīties ar emocijām un mirkļiem, ko guvi apmeklējot koprades laboratorijas.

Uzņemto foto vai video, lietojot tēmturi #Simtiemsajūtu ievieto savā Instagram vai Facebook kontā un iespējams tieši Tu iegūsi lielo balvu.
Izloze notiks gan no Instagram, gan Facebook publicētajiem iespaidiem.

Esi radošs un neaizmirsti pievienot tēmturi #Simtiemsajūtu Izloze notiks 5. decembrī, taču foto vai video savā kontā publicē līdz 1. decembrim !

Piedošana.
Piedod. Vārds, ko mums tik grūti brīžiem izteikt, mūsu sirdsapziņas nasta. Piedošana nav sajūta – tās ir saistības. Tā ir izvēle izrādīt žēlastību, nevis turpināt turēt ļaunu prātu. Piedošana ir mīlestības izpausme un cilvēks visskaistākais ir brīdī, kad lūdz piedošanu vai piedod pats. Ekspozīcijā ir iespēja izrakstīt anonīmā vēstulē savu “Piedod!”. Paņem marķieri un sper soli pretī piedošanai!

Mīlestība.
“Katrs brīdis ko Tu svini manā skatienā tikšķ laiku, kas netērējas un manas apziņas bezgalībā vienmēr uzzied zvaigznes. ”Ekspozīcijā skatāmas fotogrāfijas ar mirkļiem no 2021. gada pasākumiem Siguldā.
Caur fotogrāfes Gintas Zīvertes objektīva aci fiksēti mirkļi, ko svinam savā skatienā, kuros izstarojam kopā būšanas un sirds prieku un ļaujam ieraudzīt un sajust mīlestību bez vārdiem.

Brīnums.
Caur, pāri, aiz – visur un jebkur, kur vien aizlaiž skatienu BRĪNUMA gaidās. Ekspozīcijā atradīsi lādi, kurā mīt brīnums. Kāds tas būs pret tevi? Doties un ielūkojies ko lāde Tev sniegs! Ar atrasto brīnumu aicinām dalīties Instagram un Facebook, izmantojot tēmturi #Simtiemsajūtu, iespējams tieši Tu iegūsi lielo balvu.

Vēlēšanās.
Ekspozīcijā noklausies latviešu tautas pasaku “Laime izpilda trīs vēlēšanās”, aizomājies par vēlmju lielo spēku, tāpēc ievēlies un vēlies gudri!

Aicinām ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības un ievērot distanci apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.