Datums:
Adrese:
Kontakti:

2023. gada nogalē iznāca Elīnas Prikules un viņas meitiņas Gabrielas kopdarbs – grāmata “Maza cilvēka lieli vārdi”. Grāmatā apkopotas Elīnas Prikules meitiņas Gabrielas pārdomas, zīmējumi un abu dialogi 4 gadu garumā. Grāmatas vizuālo noformējumu radījusi siguldiete Līga Ķiģele.


Grāmatu blogere Ieva Strazdiņa grāmatu raksturo šādi: “Jūs taču zināt to teicienu, ka ar bērna muti runā patiesība. Elīna ir vairāku gadu garumā sadzirdējusi, pierakstījusi un apkopojusi savas meitiņas Gabrielas patiesības, kas liek smaidīt un ļoti bieži aizdomāties par vērtībām un savām sajūtām, ko mēs, pieaugušie, pamanāmies kaut kur dziļi sevī nokopt.
Lai šī grāmata ir kā atgādinājums, ka mums biežāk vajadzētu teikt, ko domājam un jūtam, jo – kā gan tas otrs var zināt to, ko mēs nepasakām. Turklāt grāmatu caurvij miers jeb Elīnas pacietības pilnās atbildes, kas ikvienam vecākam var būt iedvesmas avots sarunai ar saviem bērniem. Īpašu noskaņu tekstiem piešķir vizuālais noformējums, kurā izmantoti Gabrielas zīmējumu fragmenti.”