Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena – 10,00 EUR

Siguldas ID karšu īpašniekiem, iegādājoties biļeti iepriekšpārdošanā, atlaide 20%, daudzbērnu ģimenēm 40%.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas.

Pasākuma dienā atlaides netiek piemērotas, biļetes cena – 10,00 EUR.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un stundu pirms koncerta pie ieejas Siguldas pils kvartālā.

Biļetes

Siguldas pils PAVILJONS sesto sezonu atklās 20. jūlijā ar šova “X faktors” piektās sezonas uzvarētājas EMILIJAS koncertu.

No plkst.20.00 Paviljona vasarīgo atmosfēru iesildīs un pēc koncerta turpinās ritmus DJ un CAFĒ PILS DĀRZS

Koncerta sākums plkst. 21.00

EMILIJA ar savu neparasto balss tembru, īpašo personības harizmu un muzikālo talantu ir iekarojusi daudzu klausītāju sirdis.

Pēc uzvaras šovā uzsākusi sadarbību ar pasaulē vadošo mūzikas izdevniecību “Universal Music Group”, ieraksta dziesmas gan Latvijā, gan Zviedrijā, kopradē ar zviedru mūziķi – producentu Povelu Olsonu, aktīvi koncertē un turpina radīt mūziku.

Arī Siguldas koncertā izskanēs kompozīcijas SIRDS PELNOS un NOTICĒT SEV, kuru teksta un mūzikas autore ir pati EMILIJA.

“Esmu EMILIJA un tāda arī palikšu. Es dzīvoju sev. Lai to saprastu, man nācās zaudēt daudz laika. Es kļūdījos gana daudz, es zaudēju gana daudz, es piedevu gana daudz. Par laiku runājot, mēs nezinām, kad tas katram no mums būs gana, tāpēc vēlos būt es pati, dzīvot, atrast mieru, sevi un būt laimīga. Vēlos dziedāt, rakstīt dziesmas, izveidot stabilu nākotni. Tie, kuri mani pazīst, tiem esmu Emsis, pasē esmu Emilija Bērziņa, bet uz skatuves EMILIJA – esmu apmierināta ar to un nevēlos neko mainīt,” tā par savām sajūtām un nostāju stāsta jaunā, bet ļoti talantīgā māksliniece.

Novada publiskajās aktivitātēs tiek veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti vietnē www.sigulda.lv un Siguldas novada pašvaldības sociālomediju kontos – FB, IG, X.