Datums:
Adrese:
  • Mālpils Kultūras centrs, Nākotnes iela 5, Māpils, Siguldas novads
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena 5.00 EUR, ar Siguldas novada ID karti 4.00 EUR.
Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Mālpils Kultūras centrā pie klientu apkalpošanas speciālista.

2022. gadā februārī tiek atzīmēta Mālpils Kultūras centra 34 gadu jubileja. Tai par godu Mālpils Kultūras centrs piedāvā klausītājiem iepazīties ar Mālpils Kultūras centra izcilo koncertmeistari, vokālā ansambļa “Rezēdas un dadži” vadītāju un pianisti Eviju Belicku, kura izveidojusi īpašu programmu, kurā satiksies klasiskā klaviermūzika un labi zināma estrādes mūzika.

Nepiespiestā gaisotnē malkojot vīnu Mālpils Kultūras centrā būs iespēja baudīt neatkārtojamu klaviermūzikas skanējumu un baudīt atmosfēru, ko prasmīgi spēj uzburt Evija. Sveču pieklusinātā atmosfērā kopā ar sev tuvajiem draugiem un paziņām vakara gaitā pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vēl mirkli pagarināt ziemas īpašo sajūtu un sākt tiekties pēc pavasara spirgtā noskaņojuma, kurš pavisam drīz jau pārņems arī dabu un mūs pašus.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”.