Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Bez maksas

24. jūlijā no plkst. 11.00 līdz 18.00 kultūras centra “Siguldas devons” pagalmā tiek aicinātas ģimenes ar bērniem uz lielāko māsu, brāļu, māsīcu un brālēnu festivālu ģimenes kopības stiprināšanai. Festivāla laikā varēs aplūkot foto izstādi, kopīgi veidot lielformāta gleznu, kā arī piedalīties dažādās radošās un sportiskās aktivitātēs. Pasākuma dienā būs dzirdami dažādi muzikāli priekšnesumi, noslēgumā visus dalībniekus priecēs grupa “Sudden Lights”.

Festivālā māsu, brāļu, māsīcu un brālēnu komandas ir aicinātas piedalīties atraktīvās un jautrās sporta aktivitātēs, kurās varēs laimēt vērtīgas balvas visai ģimenei – dāvanu kartes no dažādiem Siguldas novada uzņēmumiem.

Sporta komandu aktivitātēm aicināti pieteikties māsas, brāļi, māsīcas, brālēni no 6 līdz 25 gadiem. Pieteikties iespējams šeit.

Visas dienas garumā dalībnieki varēs piedalīties keramikas darbnīcās, veidot lidmašīnu modeļus, izmēģināt dronus un virtuālas ierīces, veidot rotas vai citus radošus darbus. Vecākiem un mazākajiem ģimenes dalībniekiem būs iespēja iesaistīties dažādās brīvā laika aktivitātēs vai foto orientēšanās pasākumā.

Festivāla laikā var laimēt fotosesiju, laivu/supu braucienu vai akvaparka apmeklējumu no Siguldas Sporta centra visai ģimenei, piedaloties foto izstādē. Bildi, kurā jābūt atainotai kādai tradīcijai, piedzīvojumam, notikumam, kas raksturo Jūsu ģimenes vērtības, aicinām iesūtīt līdz 11. jūlijam uz e-pasta adresi merkis@sigulda.lv vai piedzivojumugaraza@gmail.com.

Visas aktivitātes ir bez maksas. Festivāls tiek organizēts ar mērķi stiprināt māsu, brāļu, māsīcu, brālēnu sadarbību, sniegt iespēju kopā piedalīties piedzīvojumos. Festivālu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kultūras centrs “Siguldas devons”, Siguldas novada Jaunrades centrs un biedrība “Piedzīvoju Garāža”.

Projekts-festivāls “Mēs ar brāli kolosāli!” tiek īstenots programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atklāta projektu konkursa “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros.