Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

15.00 – 20.00 EUR, Siguldas novada ID karšu īpašniekiem 20% atlaide

Biļetes

Siguldas novada Kultūras centrā “Siguldas devons” izrāžu apvienība “Pannas Teātris” skatītājiem piedāvās skatīties izrādi “Garāža” kopā ar pazīstamo un iemīļoto aktieri Aināru Ančevski. Ko izrādē darīs ne mazāk pazīstamais aktieris Ivars Kļavinskis, kāpēc tās nosaukums ir “Garāža” un kāpēc komēdija ir nāvīga, skatītāji uzzinās, ja atnāksi uz izrādi.

Izrādes radošajā sastāvā darbojas režisors Juris Rijnieks, scenogrāfs Ivars Noviks, bet autors Pannas Teātra skatītājiem jau zināms kā izrādes “Viņi melo labāk” dramaturgs un Spēlmaņu Nakts balvas par gada sasniegumu oriģināldramaturģijā ieguvējs – Artūrs Dīcis.

Kādi “instrumenti” tad glabājas autora Artūra Dīča “Garāžā”?
Negaidīti pavērsieni, izjokošana, humors, intrigas, šantāža, meli, atriebība, kaislība un mīlestība. Ar visu šo instrumentu palīdzību Aināram un Ivaram nāksies uzkonstruēt savu īsto, vienīgo un pareizo sievieti, kaut arī tādēļ nāktos izjaukt kāda kāzas vai pat pārtraukt izrādi. Izrādē ir skaidrs risinājums kā to izdarīt. Un dažreiz tam var palīdzēt īsts veču humors.

Izrāde vienā daļā.

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā “Siguldas devons” kasē un internetā.

Izrādi varēs apmeklēt personas, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā.
Sertifikātus var lejuplādēt tīmekļvietnē: covid19sertifikats.lv.