Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Visas Ģimeņu dienas aktivitātes ir bez maksas.

Biļetes

No 9. līdz 11. septembrī kultūras centrs “Siguldas devons” aicina ikvienu piedalīties 5. sezonas atklāšanas norisēs, viena no tām būs Ģimeņu diena, kura notiks 11. septembrī. Ģimeņu dienā vecāki kopā ar bērniem varēs pavadīt dienu, ko caurvīs iespēja iepazīt latviešu oriģinālliteratūru filmā, radošās aktivitātēs, spēlē un izrādē.

Dienas programma:

Plkst. 11.00–14.00 animācijas seriāls “Lupatiņi” un radošās darbnīcas. Katrs dalībnieks varēs izgatavot savus Lupatiņu tēlus, Lāču piespraudes, krāsot, zīmēt un pildīt uzdevumus kopā ar Zeķīti, Spilventiņu, Lakatiņu un Cimdiņu

Plkst. 11.00–14.00 orientēšanās spēle “Raiņa ielas cirks” ar Luīzi Pastori. Uzdevumu spēle ar orientēšanās elementiem pēc Luīzes Pastores jaunākās grāmatas “Raiņa ielas cirks” motīviem.

Plkst. 11.00–14.00 radošā lāpīšana izstādes “Lāpām zeķes – lāpām pasauli!?” ietvaros, sniedzot iespēju iepazīt lāpīšanas šarmu. Interesenti ir aicināti ņemt līdzi sev mīļu apģērba gabalu, kas ticis pie cauruma, lai to salāpītu to ar zelta diegu un turpinātu valkāt ar prieku un lepnumu. Aicinām būt oriģināliem un domāt ilgtspējīgi.

Plkst. 12.00–13.30 izrāde-spēle “Nāves ēnā”, ko demonstrēs “Dirty Deal Theatro”. Ko Tu darītu, ja pēkšņi uzzinātu, ka turpmākās piecas dienas ir pēdējās Tavā mūžā? Izrādē-spēlē “Nāves ēnā” tiks meklētas atbildes uz šiem un līdzīgiem jautājumiem, kas rodas, lasot Rūdolfa Blaumaņa noveli. Tajā zvejniekiem, kas atrodas uz atlūzušā ledus gabala, ir jāspēj īsā laikā izdomāt, ko darīt un kā, iespējams, izglābties. Izrādē aktieri, spēles vadītāji Jānis un Andrejs mēģinās saprast noveles varoņu rīcības. Radošā komanda: Paula Pļavniece (režisore), Dace Sloka (scenogrāfe), lomās: Jānis Znotiņš un Andrejs Polozkovs.

Izrāde paredzēta 5.–9. klases skolēniem. Vietu skaits ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties, aizpildot veidlapu.

Saistītā informācija

Kultūras centrs “Siguldas devons”