Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļetes cena no 15.00 EUR līdz 30.00 EUR

Biļetes

Pašmāju kriminālseriālu zvaigzne Andris Daugaviņš debitē Reja Kūnija komēdijas “Glābjas, kas var…” jauniestudējumā

Šoruden pie skatītājiem visā Latvijā dosies pasaulslavenā angļu komēdiju meistara Reja Kūnija luga “Glābjas, kas var…” (oriģinālvalodā “Run for your wife”). Farsu lielmeistara iestudējumi liek smieties līdz asarām miljoniem skatītāju visā pasaulē, un šī luga nav izņēmums! “Glābjas, kas var…” ir kritiķu un skatītāju izcili novērtēts darbs, par ko autors ir saņēmis apbalvojumus ne tikai Eiropā. Pēc šīskomēdijas motīviem ir veidoti scenāriji filmām, kas ekrānos izrādītas daudzviet pasaulē. Turklāt tieši šī komēdija joprojām tiek uzskatīta par visilgāk izrādīto iestudējumu slavenajā Londonas Vestenda teātrī.

Uz skatuves vienuviet Džona Smita stāstu izdzīvos skatuves personības, kas komentārus neprasa – kriminālseriālu zvaigzne Andris Daugaviņš, lieliski aktieri – Lelde Dreimane, Rihards Lepers, Linda Kalniņa, Jānis Jarāns, kā arī režisors Valdis Pavlovskis un komiķis Edgars Bāliņš.

Tā kā komēdijas sižets ir aktuāls visos laikos un vietās, ļoti iespējams, aiz šiem kolorītajiem tēliem skatītāji spēs saskatīt kādu no saviem draugiem vai paziņām. Tajā pašā laikā komiski absurdās situācijas ļaus aizmirst ikdienas rūpes un dzīvot līdzi notikumiem, kuri iepriekš nebūs paredzami.

Sižeta galvenais varonis ir taksometra šoferis Džons Smits (Andris Daugaviņš).

Džons vadāja pasažierus gan dienā, gan, saprotams, arī naktī pēc iepriekš stingri sastādītagrafika. Nekā īpaša – jūs teiksiet? Tieši te sākas galvenā intriga! Jo Džons nebija tāds kā pārējie kolēģi – viņš vienlaicīgi dzīvoja divas paralēlas dzīves, uzturoties divās atšķirīgās dzīves vietās ar divām pavisam atšķirīgām sievām(Lelde Dreimane un Linda Kalniņa)! Tas viss ir iespējams, saprotams, ja turas pie stingri sastādīta grafika. Tā tas, neraisot ne mazākās aizdomas, būtu turpinājies mūžīgi, ja vien izmanīgais Džons Smits nebūtu iekūlies kautiņā, kā rezultātā smagi cieta viņa galva, un Smits atmodās slimnīcā. Stingrajā grafikā ietvertā pasaule sāka strauji ir pa vīlēm! Glābjot savu ādu, Smits sapinās centienos izskaidrot situāciju abām sievām. Melulavīna auga augumā. Izpalīdzot draugam, talkā ar savām blēdībām nāca Smitadraugs un kaimiņš(Rihards Lepers). Bet situācija kļuva vēl trakāka! Tostarp lai visu sarežģītu vēl vairāk, lietas izmeklēšanā iesaistās pat policisti(Jānis Jarāns un Valdis Pavlovskis). Nu vairs atliek tikai glābties! Bet varbūt tomēr vēl saglabāsies cerība rast kādu izeju? To skatītāji varēs noskaidrot, atnākot uz izrādi.

Izrādi Latvijas skatītājiem iestudējis režisors Valdis Pavlovskis un producents Jānis Kļaviņš.

Glābjas… Nē, nāk, kas var! Tas ir jāredz!