Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Sākot no 12  EUR līdz 20 EUR

Siguldas novada ID karti iemērojas 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm un mākslu skolas “Baltais flīģelis” izglītojamajiem – 40%

Biļetes

15. oktobrī plkst. 18.00 koncertzālē “Baltais flīģelis” izskanēs vokālās grupas “Latvian Voices” koncertprogramma “Jo dziedāju, jo skanēja”. “Latvian Voices” koncertā galvenais instruments ir cilvēka balss. Grupas dalībnieku – Beātes, Lauras, Ditas, Paulas, Unas un Jāņa – sešbalsīgajās skaņās varēs dzirdēt dažādu stilu kompozīcijas.

Galvenā loma koncerta repertuārā būs latviešu tautasdziesmai, kas ne tikai aranžēta, bet arī ietērpta oriģinālās melodijās. A cappella žanrā nav robežu, tāpēc “Latvian Voices” izaicina sevi un savā repertuārā iekļauj arī kompozīcijas, kas oriģināli rakstītas instrumentāliem sastāviem, pat orķestriem. Viens no spilgtākajiem piemēriem ir Emīla Dārziņa skaņdarbs “Melanholiskais valsis”.

Dalībnieki, muzicējot “Latvian Voices”, izpilda mūziku, kas pašiem vislabāk patīk, tāpēc bieži koncertos var dzirdēt pasaulē populāru melodiju kaverversijas a cappella izpildījumā. Grupas repertuāru pamatā veido visu grupas dalībnieku, īpaši Lauras Jēkabsones, radītie aranžējumi un oriģinālmūzika.