Datums:
Adrese:
Kontakti:
Biļetes

Šovasar ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs Latvijā tik iemīļotā Mančestras apvienība “Hurts” uzstāsies Siguldas pilsdrupu estrādē. Diez vai iespējams atrast romantiskāku un piemērotāku norises vietu kā gleznainā Siguldas pils apkārtne.

Publiskā biļešu pārdošana visā www.bilesuserviss.lv tīklā, sākot no piektdienas, 17.februāra, plkst. 10.00.

Paredzams, ka elegantā britu dueta “Hurts” koncertā izskanēs gan jaunākā, nu jau piektā albuma “Faith” pazīstamākās kompozīcijas, gan bagātīgā iepriekšējo hitu plejāde – Wonderful Life, Better Than Love, Stay, Sunday, Blood, Tears & Gold, Illuminated, Miracle, Somebody To Die For, Blind, Surrender, Some Kind Of Heaven, Nothing Will Be Bigger Than Us, Wings, Rolling Stone, Wish, Beautiful Ones, Ready To Go.

Albuma “Faith” materiāls tapa sarežģītajā Covid-19 laikā, un šī pandēmija arī bija iemesls, kāpēc vēl 2021.gadā saplānoto koncertturneju tā arī neizdevās īstenot.
Intervijā izdevumam NME grupas solists Teo Hačkrafts stāsta par “Faith”: “Mēs vēlējāmies atgriezties pie būtības, pie tā, ko mēs darām un kas mēs esam. Mums bija jāiemīlas mūzikas stilā, kuru mēs sākotnēji plānojām izveidot. Mūs vienmēr ir vilinājuši tumšākie popmūzikas elementi. Šis ir neparasts laiks tā [albuma] izdošanai, taču vienlaikus arī labs, jo dziesmās ir vēstījums, kas sniedz cerību. Runa ir par spēju mainīties un tikt galā ar šīm lietām. Cerams, ka cilvēki tajā to atradīs”.

Atgādinām, ka duetu “Hurts” 2009.gadā Mančestrā nodibināja vokālists Teo Hačkrafts un multiinstrumentālists Adams Andersons. Par grupas vizītkarti kļuvis elegants, mazliet atsvešināts ģērbšanās stils, lieliskas, drīzāk 80.gadiem nekā mūsdienām raksturīgas melodijas, bieži padrūma, bet intriģējoša tekstuāla noskaņa, ko paspilgtina smeldzes un izmisuma caurausts vokāls. Nevar noliegt arī eleganto videoklipu nozīmību, kam bieži raksturīgi sižetiski pārsteidzoši pagriezieni.

“Hurts” atpazīstamību ieguva uzreiz ar 2010.gadā iznākušo debijas albumu “Happiness”. Seši singli no tikai viena diska pabija dažādu Eiropas topu augšgalā. Albums ieguva Zelta statusu Lielbritānijā un Austrijā, bet Platīna – Vācijā, kopumā sasniedzot vismaz pirmo desmitnieku 12 Eiropas valstu hitparādēs. Tostarp Latvijā ierindojoties 2.vietā.
Ar nākamajiem albumiem “Exile” (2013, “Surrender” (2015) un “Desire” (2017), apvienība turpināja nostiprināt savas pozīcijas popmūzikas Olimpā.

Sigulda. Pilsdrupas. Saulriets. Un Hurts. Tiešām, kas gan var būt romantiskāks par šo?!