Datums:
Adrese:
  • Pils iela 8A, Sigulda, Siguldas pilsēta, Siguldas novads, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Bezmaksas.

“[Ie]nāc literatūrā” septembrī atgriežas ar sarunu par atdzeju. 27. septembrī plkst. 18.00 Siguldas kafejnīcā “Valhalla Lounge”, Pils ielā 8 A, notiks cikla “[Ie]nāc literatūrā” pirmā saruna rudens sezonā. Guntars Godiņš šoreiz uz sarunu aicina Latvian Literature “Atdzejas darbnīcas” dalībnieces – latviešu un vācu dzejnieces.

“Atdzejas darbnīcas” dalībnieces ir labi pazīstamās latviešu autores Madara Gruntmane, Inga Gaile, Anna Belkovska un Agnese Rutkēviča un vācu dzejnieces Anna Hetcere, Karla Reimerte, Anne Zeidele un Andra Švarca.
Platformas Latvian Literature rīkotā “Atdzejas darbnīca” jau otro gadu norisināsies Siguldā, tās laikā taps atdzejojumi abās valodās. Tulkošanas pieredzi Siguldā bagātinās iespēja uz vietas apspriest atdzejas jautājumus ar pašām autorēm, raisot sarunas gan par izvēlētajiem tekstiem, gan tulkojamības iespējām kopumā. Vācu dzejnieces atdzejos Madaras Gruntmanes, Ingas Gailes, Annas Belkovskas un Agneses Rutkēvičas dzeju. Labi pazīstamās latviešu autores savukārt atdzejos Annas Hetceres, Karlas Reimertes, Annes Zeideles un Andras Švarcas dzejoļus
Saruna cikls “[Ie]nāc literatūrā” notiek katra mēneša vienā no trešdienām. To vada tulkotājs un dzejnieks Guntars Godiņš, uz sarunu aicinot dzejniekus, rakstniekus, tulkotājus no Latvijas un citām valstīm.
_______________________________________
Pasākumā var filmēt un fotografēt. Video un foto var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.