Datums:

Svētdien, 29. augustā, plkst. 18.00 pie Inčukalna Medību pils norisināsies inčukalnieša, pianista un komponista Edgara Cīruļa un domubiedru – dzejnieces Aleksandras Lines un dāņu komponista, kontrabasista Alberta Reinholda Ostegoda – improvizētās mūzikas projekts “Klausies”.

Mūzikas projektā “Klausies” dzeja latviešu, krievu un angļu valodā saspēlēsies kopā ar muzikālām improvizācijām. Ir tapis arī “Klausies” jaunais albums ar skaitlisku nosaukumu “9”. Kopumā tie ir Aleksandras deviņi stāsti par dzīvi ar skatu gaismas virzienā, kuru noskaņu veido kopā ar mūziķiem Edgaru un Albertu. Medību pils teiksmainā apkārtne vēl vairāk paspilgtinās uzburtās sajūtas.

Jau vairākus gadus jaunais un talantīgais džeza pianists un komponists Edgars Cīrulis kopā ar domubiedriem iepriecina inčukalniešus ar vasaras izskaņas koncertu. Edgars, gluži kā viņa vecāki, ir audzis Inčukalnā, kā arī pamatizglītību ieguvis Inčukalna pamatskolā un Inčukalna Mūzikas un mākslas skolā, spēlējis Inčukalna pūtēju orķestrī kā bundzinieks.

Ieejas maksa – 5 eiro. Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā, zvanot uz tālruņa numuru 29478251.

Pasākuma apmeklētājiem nepieciešams uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Apmeklētāji aicināti līdzi ņemt savas sedziņas un pledus, uz kuriem ērti iekārtoties un baudīt vakaru.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.