Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

10 EUR,

ar Siguldas novada ID karti – 8 EUR. 

5. martā plkst. 14.00 Inčukalna Tautas namā ar trīs spilgtu mūzikas personību – Madaras Dziedātājas, Jāņa Miltiņa un Agates Ozoliņas – uzstāšanos notiks sieviešu dienai veltīts koncerts “Dzīve, kaisle un sieviete”.

Koncertā izskanēs lieliski sabalansēta klasiskās un mūsdienu mūzikas programma par sievietes dzīvi, kaisli un prieku. Tāpat būs dzirdamas pazīstamas operu ārijas, dažādu laikmetu tango un latviešu komponistu dziesmas solistes Madaras Dziedātājas interpretācijā, čellistes Agates Ozoliņas spožā čella spēle dažādu laikmetu skaņdarbos, pianista Jāņa Miltiņa skaistāko klavierdarbu interpretāciju valdzinājums. Programmā izskanēs Imanta Kalniņa un Raimonda Paula, kā arī franču komponista Žorža Bizē, itāļu komponista Gaetāno Doniceti, argentīniešu komponista un bandoneonista Astora Pjacolla radītās kompozīcijas.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Inčukalna Tautas namā darbdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00 vai pieteikt, zvanot pa tālruņa numuru 29478251.

Koncertu varēs apmeklēt personas, kuras kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā. Koncerta laikā jālieto medicīniskās maskas vai respiratori.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv