Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

5.00 EUR

Ar Siguldas novada ID karti 4.00 EUR

Mirkli pirms trešās adventes, 18. decembrī, plkst. 16.00 Inčukalna Tautas namā izskanēs koncerts “Tikai silta sirds prot sasildīt”, kurā uzstāsies Olga Rajecka un Didzis Melderis. Koncertā būs dzirdamas sirsnīgas Ziemassvētku dziesmas, kas radīs noskaņu šajā svētku gaidīšanas laikā.

Olga Rajecka ir iemīļota un visiem zināma latviešu dziedātāja, kura atpazīstamību ieguva, darbojoties leģendārās grupās “Eolika” un “Turaidas roze”, kā arī veiksmīgā solodarbībā. Savukārt Didzis Melderis ir mākslinieks, kuru plašāka auditorija iepazina konkursā “X-Faktors”, pērn jaunais mūziķis izdevis debijas dziesmu “Tavos matos”. Olga un Didzis vienojušies kopīgā duetā, lai priecētu pirms svētku laikā.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Inčukalna Tautas namā darbdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00 vai pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 29478251.

Koncerta apmeklētājiem kopā ar personapliecinošu dokumentu jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Koncerta laikā jālieto sejas maska.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.