Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

3 EUR,

ar Siguldas novada ID karti – 2,50 EUR

Turpinot brīvdienu kino vakarus, šajā nedēļas nogalē, 13. februārī, Inčukalna Tautas namā varēs noskatīties režisora Māra Martinsona romantisko komēdiju “Saki Jā!”. Seansa sākums plkst. 16.00.

Filma “Saki Jā!” ir mūsdienīgs jauniešu mīlas stāsts, kurā galvenās lomas atveido Lelde Dreimane, Evelīna Pārkere, Jurijs Djakonovs un Nauris Brikmanis.

Filma nav ieteicama personām, kas jaunākas par 12 gadiem.

Seansu var apmeklēt personas, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) var uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis infekciju pēdējo 6 mēnešu laikā. Seansa laikā jālieto medicīniskās maskas vai respiratori.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv