Datums:
Adrese:
Kontakti:

Līdz 31. jūlijam Inčukalna Tautas namā skatāma inčukalnietes Ievas Kalniņas personālizstāde, kurā eksponēti gan klusās dabas, gan ainavu kolāžu un portretu darbi.

Ieva Kalniņa ir aktīva Inčukalna mākslinieku kopas dalībniece, tajā darbojoties 20 gadus. Ievas Kalniņas vecāki bija izcili latviešu mākslinieki – Eduards Kalniņš un Rita Valnere. Ieva ir izvēlējusies atšķirīgu glezniecības stilu no vecākiem, bet to portretos ir saskatāma glezniecības stila līdzība.

Inčukalna Tautas nams aicina izstādes apmeklējumu pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 29478251.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija

© www.sigulda.lv