Datums:
Adrese:
  • Zaļās Villas kvartāla jogas zāle, sarkanās ķieģeļu ēkas 3. stāvā, Krišjāņa Valdemāra iela 3, Sigulda
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Par ziedojumiem, kas kas tiks novirzīti mākslinieces jaunā albuma izdošanai un Zaļās Villas kvartāla uzturēšanai.

Etnomūzikas māksliniece Inga Karpiča / LalitaDasika piedāvā muzikālu ceļojumu skaņu pasaulē, kur caurvijas latviešu tautasdziesmas un dziedinoši sanskrita dziedājumi. Koncertprogrammas uzsvars ir autores balss lidojums un tās spēja aizraut klausītājus līdzi pavisam citā pasaulē, atnesot mieru un sirds piepildījumu.

Pati māksliniece ir šīs koncertprogrammas autore, atlasot dziesmu tekstus un radot orģinālmūziku, kā arī spēlē klavieres, kokli, zvangas un indiešu fizharmoniju. Māksliniece zināma kā tautasdziesmu apdaru veidotāja un dziedātāja un līdztekus latviešu tautasdziesmām, iedvesmojas no senās Indijas kultūras, tās dziedājumiem, kuriem sākusi komponēt arī savas melodijas, tādējādi rodot plašāku redzesloku, kas aptver abas kultūras. LalitaDasika sniedz gan koncertus, gan organizē sadziedāšanas meditācijas. Viņas maigā balss atver dziesmas spēju mierināt un harmonizēt, bet sadziedāšanas pasākumi rada dalībniekos iekšējo spēku, rāmumu, atver iekšēju piepildījumu. Izdevusi divus albumus “Dvēseles dziesma” un “Zelta trepes”, kuros apvieno latviešu tautas tradīciju ar indiešu spēka vārdu maģiju un pašas rakstītu mūziku. Inga piedalījusies dažādos muzikālos projektos, kā “KathmanduFusionBand”, Maia & The Marvellous, Gunāra Kalniņa GGChoir, muzicējusi ar grupu “Autobuss Debesīs”, “Rāmi Riti”, sitāras virtuozu Pandit Ajit Singh, Krievijas dziedātāju Sati Kazanovu.

Koncerts paredzēts kā atbalsta pasākums jaunajam mākslinieces albumam, kas drīzumā tiks izdots –
https://projektubanka.lv/projects/ingakarpica

Koncerts notiks par ziedojumiem, kas tiks novirzīti mākslinieces jaunā albuma izdošanai un Zaļās Villas kvartāla uzturēšanai.