Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Biļešu cena – 20.00-30.00 EUR, ar Siguldas novada ID karti, pērkot iepriekšpārdošanā, – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40%. Koncerta dienā atlaides netiek piemērotas. Ieejas biļete koncertā nav jāiegādājas līdz 7 gadu vecumam, ja bērns neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Biļetes

Siguldas novada Kultūras centrā “Siguldas devons” gaidāms lielisks vakars – ar koncertu uzstāsies Intars Busulis & Abonementa orķestris.

Intars Busulis bez pārspīlējuma saucams par vienu no Latvijas fenomeniem, kas, pateicoties savai harizmai, spējis saliedēt ļoti plašu auditoriju, taču bez meistarīgā un talantīgā “Abonementa orķestra”, kura kodols ir pianists un komponists Kārlis Lācis, grūti iedomāties Intara fenomenu tādā apjomā, kādā mēs to esam paraduši piedzīvot vai katrā koncertā. Solistam atrast savu komponistu ir vismaz puse panākumu. Intara Busuļa un Kārļa Lāča radošais tandēms apliecina, ka tā tas tiešām arī ir. Intars Busulis & Abonementa orķestris koncertā spēlēs gan jaunu mūziku, gan labi zināmus un iemīļotus skaņdarbus.

Līdz ar pirmajiem koncertiem Intars Busulis piesaistījis publikas uzmanību ar profesionalitāti, enerģiju, asprātību un to, ko sauc par savas auditorijas jutību – prasmi just savu klausītāju un viņu trāpīgi uzrunāt. “Atrašanās ar Intaru uz skatuves vienmēr ir svētki, jo es zinu, ka mums priekšā ir aizrautīgs vadonis, kas mūs vedīs cauri kārtējam neaizmirstamam piedzīvojumam,” tā Kārlis Lācis.

Abonementa orķestris –
Kārlis Lācis,
Kaspars Zemītis,
Kaspars Grigalis,
Edvīns Ozols,
Karīna Tropa,
Vineta Elksne,
Alise Kante-Onzule.