Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

https://www.bilesuserviss.lv

Pašā vasaras pilnbriedā Siguldas pilsdrupu estrādē ar koncertu uzstāsies mūziķis Džeimss Bejs. Klausoties Džeimsa priekpilno un instrumentāli bagāto mūziku, kurā jūtams arī noteikts ritmiskums, kāja pati no sevis jau sit līdzi ritmu, aicinot dejot un baudīt, tāpēc tu nedrīksti palaist garām šo īpašo koncertu, kas ierindosies starp tavas vasaras aizraujošākajiem piedzīvojumiem!

Džeimss Bejs – britu dziedātājs, dziesmu autors, ģitārists un producents – kļuva populārs sava pirmā singla Hold Back the River dēļ. Viņa debijas albums Chaos And The Calm iznāca 2015. gadā un ieguva trīskārtēju platīna statusu, mūziķis saņēma arī 2 Brit Award balvas kā labākais britu solo izpildītājs un 2016. gadā tika nominēts Grammy balvai kategorijās Labākais jaunais mākslinieks, Labākais roka albums un Labākā roka dziesma par pasauli pārņēmušo singlu Hold Back the River. Dziedātājs saņēmis arī 2 žurnāla Q balvas un citus apbalvojumus. Latvijas publikai Džeimsa mūzika jau ir pazīstama – 2019. gadā, Lucavsalā viņš iesildīja Edu Šīranu, taču tagad tev ir iespēja izbaudīt šo dziedātāju kā galveno zvaigzni starmešu gaismā!

Leap ir cerību pilns albums, kas veltīts viņa vistuvākajiem cilvēkiem, un tajā Bejs uzņemas drosmīgus radošus riskus, ļaujas emocionalitātei un pieņem nezināmo. Dziedātājs saka, ka albuma radīšana ir bijis brīnišķīgs ceļojums un viņš nevar sagaidīt, kad varēs koncertējot šīs dziesmas nest pasaulei.

Džeimss Bejs ieguvis gan kritiķu, gan publikas, gan citu mūziķu spēcīgu atzinību – līdz šim viņa mūzika ir straumēta gandrīz 7,5 miljardus reižu! Bejs ir sadarbojies ar tādu mūziķu kā Billija Ailiša, Lēdija Gaga, Eds Šīrans, Teilore Svifta producentiem! Džeimsa jaunākais albums Leap jau ir saņēmis ļoti pozitīvu vērtējumu, un daudzi to dēvē par viņa līdz šim tekstuāli labāko un saliedētāko albumu. Mūzikas žurnālā Atwood rakstīts: “Bejs ir radījis savu līdz šim tīrāko, spēcīgāko un pilnībā realizēto albumu.”

Džeimss ir īpašs ne tikai ar savu mūziku, bet arī personību. Viņš ir dziļš un jūtīgs cilvēks un savā jaunajā albumā dalās ar savu dziļi personisku pieredzi centienos izprast pasauli un mīlestību. Viņš saka: “Es vēlos, lai mana mūzika ir cilvēcīga un emocionāla. Saprast to, kur ir balanss, ir grūti, taču to var sajust dzirdot. Tas ir tik sentimentāls process, ka bieži vien nav viegli ar to dalīties,” tomēr viņam tas izdevies, jo, lai paziņotu par albuma iznākšanu, Džeimss sociālajos tīklos dalījās ar spēcīgu vēstuli, kurā rakstīja par savu garīgo ceļojumu albuma radīšanas laikā.

Bērnībā, pirmo reizi paņemot rokās ģitāru, viņš saprata, ka tā ir “vislabākā sajūta pasaulē”. Tas notika vien 11 gadu vecumā, un ar to sākās viņa nerimstošā aizraušanās ar mūziku. Savu debijas albumu Bejs kopā ar producentu Džekiru Kingu ierakstīja Nešvilas Blackbird Studios, kas tiek uzskatīta par labāko studiju pasaulē. Nu jau Džeimss ir koncertējis prestižās pasaules koncertzālēs, kā Losandželosas Troubadour un Sanfrancisko Fillmore kopā ar citiem slaveniem mūziķiem. 2018.gadā viņš kāpa uz skatuves ar The Rolling Stones, vienojoties duetā ar pašu Miku Džegeru.  2020. gadā dziedātājs spēlēja izpārdotā koncertā Londonas Palldium zālē, kur viņam pievienojās Lūiss Kapaldi, lai viņi kopā izpildītu dziesmas Let It Go / Someone You Loved interpretāciju.

Pēdējā laikā Džeimss koncentrējies uz intīmāku koncertu spēlēšanu, kas faniem sniedz īpašu pieredzi, redzot viņu muzicējam vienatnē ar ģitāru, kas rada tuvu un personisku atmosfēru. Pirms 9 mēnešiem dziedātājs publicēja sava jaunā singla One Life oficiālo videoklipu, kurā valda ļoti sirsnīga un mājīga atmosfēra. Aprakstot dziesmu, Džeimss saka: “Šī ir dziesma, ko es uzrakstīju par mani un Lūsiju. Mēs izveidojām attiecības 16 gadu vecumā, un kopš tā laika esam bijuši kopā. Viņa mani atbalsta kopš pirmās dienas. [..] Tas ir bijis viens piedzīvojums pēc otra, bet tagad mēs esam lielākajā no visiem – audzinām mūsu skaisto meitu Adu.”

Organizators: 8 Days A Week