Datums:
Adrese:
  • Siguldas koncertzāle "Baltais flīģelis", Šveices iela 19, Sigulda
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Bez maksas

Jauktais koris “Atvars” mākslinieciskā vadītāja Jāņa Baltiņa vadībā (diriģents Ilmārs Millers, koncertmeistare Mareta Beitika) pēc ilgstošākas pauzes atkal vēlas kopā ar saviem klausītājiem pavadīt pavasara pēcpusdienas vakaru un sniegt muzikālu sveicienu.

Gauja sāk mutuļot arvien straujāk un atvari sāk griezties sparīgāk – daba mostas! Koncerta pamatā tiks atskaņots nākamo 2023. gada XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu svētku repertuārs. Koris dibināts 1993. gadā un savas darbības laikā ieguvis godalgotas vietas dažādos koru festivālos gan Latvijā, gan ārpus tās. 2018. gadā XXVI Vispārējo latviešu dziesmu svētku skatē “Atvars” tika atzīts par vienu no 20 labākajiem koriem vairāk nekā 200 koru konkurencē. Koris ir dzīvesveids, mīlestība uz dziesmu un mūziku. Kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Jānis Baltiņš ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kora diriģēšanas katedras vadītājs.

Ieeja koncertā apmeklētājiem, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu (pēdējo 6 mēnešu laikā). Koncerta laikā jānēsā maskas. Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.