Datums:
Adrese:
Kontakti:
Cenas:

no 14,50 – 29.00 EUR

Biļetes

Domājot par mentālo veselību un aktualizējot tās izpratni sabiedrībā, šovasar Siguldas pils kvartālā no 8. līdz 9. jūlijam norisināsies mentālās veselības un mūzikas festivāls “Ogle 2022”. Šis būs jau trešais gads, kad festivāla organizatori vienuviet sniegs iespēju divu dienu garumā apmeklēt izglītojošas lekcijas un nodarbības par mentālās veselības tēmu, kā arī baudīt dažādu mūziķu uzstāšanos.

Festivāla “Ogle 2022” mērķis ir stiprināt izpratni un vairot rūpes par mentālo veselību. Saglabājot festivāla formātu, arī šogad apmeklētājiem būs iespēja klausīties izglītojošas lekcijas, satikt speciālistus no krīžu un konsultāciju centra “Skalbes”, sekot līdzi starptautiskās organizācijas “The Human Aspect” pieredzes stāstu video sērijai, apmeklēt InkkaYoga jogas un meditācijas nodarbības, kas palīdz uzlabot mentālo veselību. Tāpat tiks nodrošināta iespēja saņemt individuālu konsultāciju ar sertificētiem speciālistiem. Abās festivāla dienās apmeklētājus ar koncertiem priecēs tādi Latvijā zināmi mūziķi kā Arturs Skutelis, Ansis un alternatīvās mūzikas grupa “XIX Dead Monarchs” no Norvēģijas un citi labi zināmi mākslinieki.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu servisa” kasēs, tostarp tiešsaistē.

Ņemot vērā noteiktos Covid-19 ierobežojumus, pasākums norisināsies “zaļajā režīmā” – apmeklētājiem ieeja festivāla teritorijā, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personapliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Festivāls “Ogle” norisināsies ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu, kas saņemts, piedaloties Siguldas novada Kultūras un sabiedrībai nozīmīgu projektu finansēšanas konkursā.

Pirmais “Ogle” festivāls norisinājās 2019. gadā Saukas dabas parkā, savukārt 2020. gada vasarā Rīgā tika aizvadīts “Ogles minifests”. Līdz šim festivālā bijusi iespēja gūt sertificētu speciālistu atbalstu, apmeklēt izglītojošas lekcijas, kā arī baudīt dažādu latviešu grupu un mākslinieku uzstāšanās. Plašāka informācija par festivālu pieejama šeit.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv