Datums:
Adrese:
Kontakti:
Biļetes

18. jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē, izpildot apvienības jaunākā studijas albuma “Pie vienas uguns” kompozīcijas un citas iemīļotas un labi zināmas dziesmas, uzstāsies grupa “The Sound Poets”.

“The Sound Poets” repertuārā ir tādas iemīļotas kompozīcijas kā “Kalniem pāri”, “Joprojām”, “Viss var mainīties”, “Tūkstošiem” un citas.

Publiskā biļešu pārdošana tiks uzsākta piektdien, 11. februārī, no plkst. 9.00. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas tikai “Biļešu paradīzes” tīmekļa vietnē. Biļetes cena, sākot no 18 eiro, no piektdienas, 11. februāra, arSiguldas novada ID karti 10% atlaide. 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Organizētājs SIA “TSP Music”